|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 77.123.184.---
10.06.08 22:42
___Полковник_Вешняк
«Добавление комментариев запрещено модератором»
Ви тільки погляньте, люди добрі, якесь смердюче лайно на прізвисько «модератором» уявив собі, що воно здатне мені що-небудь забороняти («запрещать» аналог бридкою мовою), і це убоге створіння, навіть не в змозі дотямити, що перекрити канал надходження, для моїх дописів, технічними засобами цілком можливо, але забороняти мені будь-що… Всі обмеження, табу і заборони я визначаю для себе одноособово, керуючись законами людськими і Божими. IP: 87.118.105.---
10.06.08 22:00
___Duzer
Конечно, с каждым днем, ЮТ приближается к своему политическому концу, первым большим шагом в политическое забвение стали Киевские выборы. Юля отлично умеет грабить страну и распоряжаться бюджетом в свою пользу, недаром же в мире о ней говорят как о "принцессе 11 миллиардов". Конечно в такой ситуации, когда все тянут одеяло на себя, Президент выступает в роли миротворца, он единственный, кто пытается наладить обстановку в стране и противостоять пакостям от Тимошенко.
IP: 212.42.88.---
10.06.08 17:10
___kabyki
Балога - кукловод. В ролі Петрушки - Віктор Ющенко
IP: 195.239.126.---
10.06.08 13:06
___Чернігівчанка
Вона мабуть спить і бачить, як її відправляють у відставку та вона їде на село корів доїти.
IP: 195.239.126.---
10.06.08 11:16
___Волинець_пройде
Та що ви про цю дурепу Тимошенко говорите. Вона вже всім набридла, як колись перед президентськими виборами постійна агітація за Януковича.
IP: 195.239.126.---
10.06.08 10:51
___Шахтарь
Что бы не говорили, а последние правительства только и думают о наживе. На Донбасе вымирают целые города, закрываются и взрываются шахты, гибнут люди, а они в ромашки играют - будет не будет..
IP: 195.239.126.---
10.06.08 10:47
___Ijvan
Nino
Цікавий репортаж з засідання фракції БЮТ в кінці статті. Такий самий замовний, як і стаття. IP: 89.252.29.---
10.06.08 06:51
___pavlik_1
09.06.08 23:20 ___Северянин
Согласен и с этим!Пока на горизонте не вижу личности.... IP: 194.54.187.---
09.06.08 23:20
___Северянин
09.06.08 21:42 ___pavlik_1 - А ВФЯ ничем не лучше ЮВТ...
IP: 194.54.187.---
09.06.08 23:19
___Северянин
09.06.08 19:34 ___Duzer - ВАЮ вообще как чучело на огороде... Он уже давно не в теме и в такт не попадает. Так орденом кого-то наградит невпопад, народного артиста присвоит, слетает куда-попало...
IP: 89.252.29.---
09.06.08 21:42
___pavlik_1
Для тех, у кого пелена на глазах и кто ждет мессию в образе Юли.... Она ничем не лучше Яныка , только полярность другая, та же коррупция,замаскированная пламенными речами.
IP: 83.170.251.---
09.06.08 20:58
___Seva1964
09.06.08 19:34 ___Duzer
В развале коалиции нет вины йущенко. Его вина в создании этой дегенеративной структуры с целью устранить опасную (для него лично) конкуренцию со стороны йануковича. В итоге доигрался до не менее опасной (для него лично) конкуренции со стороны йули. АтавизмЪ. IP: 212.109.37.---
09.06.08 20:51
___10_негритят
___axel_t
"что 2%, которые набрала НУНС" Вы хоть читаете что сами пишете? Или в Киеве не были ни разу? НУНС на выборах мэра строил кампанию как раз на критике Президента, поэтому и набрал 2%, фаимлии Луценко и Жвания Вам о чем-нибудь говорят? IP: 212.109.37.---
09.06.08 20:49
___10_негритят
___Khate
"Так делают только предатели и крысы. Убегают, потому что в БЮТ не зарабатывают, там работают." Так крыса как раз из БЮТа сбежала. И с крысами поосторожней, Ваша Тимошенко по гороскопу как раз крыса :) Ирония судьбы... IP: 212.109.37.---
09.06.08 20:48
___10_негритят
"а ти своїх кільком шекелям заробленим будеш радіти"
За шекелями - это к Тимошенко, это ее папу завут Владимир Абрамович, что подтверждает официальная биография, если это так важно для Вас. При всем моем уважении (без иронии) к евреям. IP: 212.109.37.---
09.06.08 20:48
___10_негритят
___klirens
"Який у Тимошенко повний контроль над економікою" А Вы забыли, что она премьер-министр? "А сам балоган сидить на банковій і разом з Ющем і палки в колеса вставляє" Они друг другу одинаково вставляют. Только Ющ в последнее время проворней оказался. IP: 194.30.168.---
09.06.08 19:37
___klirens
Хто тут Ющенка захищає? Дивись, щоб гинилими помідорами не закидали
IP: 87.118.105.---
09.06.08 19:34
___Duzer
Вины Президента в развале коалиции нет, это Юлины проделки. ВАЮ только успевает после Юли улаживать все конфликты, и ему некогда заниматься интригами, как ЮТ. Думаю что Юлька хочет сорваться в опозицию, на посту премьера она уже сделала вес на что была способна.
IP: 77.122.60.---
09.06.08 17:19
___Nino
Цікавий репортаж з засідання фракції БЮТ в кінці статті.
IP: 212.26.157.---
09.06.08 17:13
___зараза
Кожного разу, як тільки я (подивившись на ціни) пообіцяю собі, що ніколи більше не голосуватиму за БЮТ, ця бородата ющенкова секретутка робить якусь херню. Очевидно для того, шоб я передумала... ржунимагу ))))) IP: 62.244.21.---
09.06.08 16:53
___nick_
09.06.08 16:11 ___avgusta
Запроданці, дайте змогу Юлі виконати все що обіцяла народу! ---------------------------------------------------------------------------------------- Может назовете в стране % НЕ ЗапроданціВ? IP: 195.3.129.---
09.06.08 16:32
___avgusta
Від Ющенка ніколи не було користі для держави і її людей!
В нього Кучма - батько, Порошенко - кум, Ахметов - друг, Балога - "шут неудавшегося короля"! Завжди він був ні риба, ні м"ясо. А от на тихенькі підлості, укази через день міняти, в залежності від тиску збоку "родичів", - це він здатен. IP: 195.3.129.---
09.06.08 16:16
___gilgamash
Люди, вы погрязли все в пиаре!
Я верил, верю и буду верить этой смелой и сильной даме - Ю.В.! Придет еще время, и вы сможете убедится, кто есть кто, и чего добивался: создать нормальное европейское государство или нахапать себе, что б почивать на европейских курортах на украденные деньги и обеспечить всех родственников, и кумовьев а также их детей и внуков на всю оставшуюся жизнь. IP: 195.3.129.---
09.06.08 16:11
___avgusta
Щоби противники Тимошенко не верещали, як би не скрипіли зубами, вам її не з"їсти!
У більшості своїй простий народ розуміє що діється - не перший вже раз! Запроданці, дайте змогу Юлі виконати все що обіцяла народу! Ви ж не даєте їй поворухнутися, а тоді ще й вимагаєте і хаєте її! IP: 77.121.165.---
09.06.08 15:51
___krabat
09.06.08 15:48 ___Yark
"Ющенко - наш президент!!!Ющенко - их пРезидент!!!" ...Вас що....Бджоли вчора покусали? IP: 195.68.202.---
09.06.08 15:48
___Yark
Ющенко - наш президент!!!
Ющенко - их пРезидент!!! IP: 77.121.165.---
09.06.08 15:35
___krabat
09.06.08 14:58 ___Наталья
"Балога та Тимошенко - обоє БАНДИТИ..." Тіки вона наша бандітка а балога закарпацький? IP: 77.121.165.---
09.06.08 15:33
___krabat
08.06.08 15:14 ___асс
"...бо в мене є совість" А ви впевнені що це совість...а не геморой? IP: 212.115.225.---
09.06.08 14:58
___Наталья
Балога та Тимошенко - обоє БАНДИТИ
Й обох консультує Медведчук,здається це Ваше твердження вчорашньої давнини? IP: 194.30.168.---
09.06.08 14:42
___Motrya
Як то пузаті дядьки хочуть позбутись тендітної жінки. Скільки болота вже на неї вилили і ви туди ж??? Юлю не рухати!!!!
IP: 195.239.126.---
09.06.08 14:05
___Юлія_
Тимошенко повірити - себе надурити.
IP: 194.30.168.---
09.06.08 13:59
___axel_t
На Банковой людей считают безмозглой биомассой, которая «схавает» все комбинации Секреатриата. К сожалению, Ющенко так и не смог осознать, что 2%, которые набрала НУНС в Киеве – это его собственный рейтинг. Вот к чему привели постоянные выпады в адрес правительства. Балога затмил собой даже оппозиционное правительство, которое уже даже не собирается на свои заседания.
IP: 77.121.61.---
09.06.08 13:59
___sssss
09.06.08 10:57 ___klirens
Шановний, чого це так занервували? Балога та Тимошенко - обоє БАНДИТИ, бо нечесним шляхом нажили свій капітал. Нема різниці між ними. Отож мені незрозуміло, чомк Балогу назвали бандитом, а Тимошенко ні, бо невинні люди гибли. IP: 194.30.168.---
09.06.08 13:56
___aramzec
Добігає завершення 5 років ганебного правління Ющенка В.А.. Як видно, він здатен лише знищувати своїх союзників та приводити до влади мафію.
IP: 194.30.168.---
09.06.08 13:54
___kosmodrom
Балога активно отрабатывает деньги Партии регионов. Он изнутри разрушает демократическую коалицию, чтобы на президентских выборах дон Янукович смог беспрепятственно занять высший государственный пост.
IP: 194.30.168.---
09.06.08 13:53
___sonet1
Не знаю, на що розраховує Ющенко, руйнуючи свій рейтинг і рейтинг своїх соратників, але те, що він не вийде до другого туру президентських виборів – це очевидно.
IP: 195.239.126.---
09.06.08 13:37
___Жесть
Тимошенко наблизилася не до своєї відставки, а до політичної смерті. Їй вже ніхто невірить.
IP: 83.170.251.---
09.06.08 13:27
___Seva1964
09.06.08 12:29 ___klirens
На ваше враньё отозвался не бютЕфоб, бютОфоб. По поводу "делить на своих и чужих" я ответил в этой ветке ранее. На вопрос ТР "чей вы фил?" --- 09.06.08 12:53 ___gilgamash Это искренне радует. Вот это: "Нас хоть мало". Совсем недавно тональность у бютофилов была диаметрально противоположной. Но не думаю, что это результат включения мозгов. Скорее, массовый протест семейных бюджетов. IP: 195.3.129.---
09.06.08 13:08
___avgusta
09.06.08 12:22 ___Жора_1
100% погоджуюся з вами. Так і є: Ющенку,Януковичу все зійшло з рук, ніхто про інфляцію не кричав, про урожаї, про завезення з-за кордону курятини, м"яса, цукру...... все було, але ніхто не кричав, а тепер всі кричать!. - повилазили всі. Про позитивні показники ні слова. Ніяк не хотять порядку, бо в бардаку легше красти. А ви їм вірите!!!! Як на те пішло, одну ЮВ дешевше утримувати ніж всю братію матняків IP: 195.3.129.---
09.06.08 12:53
___gilgamash
Если пошевелить мозгами, то совершенно ясно, что ТЮВ "люби друзи" подставили очередной раз.. И к сожалению у них все вышло, если народ думает, что Кабмин мог все контролировать. Не так оно все просто, как хотелось бы.
ЮЛЯ, не сдавайтесь! Нас хоть мало, но мы "в тельняшках" ! IP: 193.26.13.---
09.06.08 12:51
___алекс23
Helg ....+++++++++
IP: 195.3.129.---
09.06.08 12:43
___avgusta
09.06.08 12:29 ___басс
Шановний! Не хаміть!!! Вам потрібно лікуватись або піти виспатись після вчорашнього. Зателефонуйте мені... я вам допоможу...- я психотерапевт. bessta IP: 81.31.42.---
09.06.08 12:31
___басс
Текст коментаря набирайте тут
IP: 194.30.168.---
09.06.08 12:29
___klirens
Seva1964
Бютефоб обозвался. Такі, як ти, тільки і вміють, що ділити на своїх і чужих. При цьому здоровий глузд відїжджає разом з дахом і не повертається. Стельмах і Ющ тримали валютний коридор і імпортували інфляцію в Україну. Це коли тут дорогий долар, а за кордоном дешевий, то з-за бугра гнали доларову масу, кільк операцій, і на кожному доларові 7-10 центів прибутку. Адсурд. Але Ющенко тримав ситуацію до останнього, а тепер відпустив гальма, щоб народ думав - Юля курс опустила. IP: 81.31.42.---
09.06.08 12:29
___басс
Текст коментаря набирайте тут
IP: 81.31.42.---
09.06.08 12:27
___смай
самсоненко продажна б.....вона собі візьме а тобі не дасть.
IP: 81.31.42.---
09.06.08 12:27
___асс
самсоненко продажна б.....вона собі візьме а тобі не дасть.
IP: 81.31.42.---
09.06.08 12:24
___асс
самсоненко продажна б.....вона собі візьме а тобі не дасть.
IP: 81.31.42.---
09.06.08 12:23
___асс
самсоненко продажна б.....вона собі візьме а тобі не дасть.
IP: 81.31.42.---
09.06.08 12:23
___асс
самсоненко продажна б.....вона собі візьме а тобі не дасть.
|
![]() ![]()
Грошовий рейтинг кандидатів
Таміфлю з посередником і без. Ціна втрачених життів
З життя державної еліти: новий маєток родини Юлії Тимошенко
Зловживання недоторканністю: Янукович ховається від допитів
Свинська афера податкової на фоні свинячого грипу
Віктор Янукович. "Межигір’я" назавжди ![]() |
![]() |