Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 62.244.34.---
23.06.08 09:14 ___Chapaev
Молодежь!!! Посмотрите, деньги которых и так не много, которые нужны для решения реальных проблем молодежи разграбляются этими подлецами - Павленко и Драпушко!!! Призываю все молодежные организации начать акции протеста за отставку такого министра!!!
IP: 62.244.34.---
23.06.08 09:10 ___Chapaev
ПОДДЕРЖИВАЮ АВТОРА НА 100%. Я ожидал, что все разворуют. Ростислав Драпушко воровал миллионы, когда был директором гостиницы "Днепр", отправлял за счет государства в круизы свою семью и родственников, сам катался на Карибы под видом "на семинары"... Продукты в гостинице списывались на сотни тысяч грнивен! И все сошло с рук!!! До каких пор мы все будем жить в таком д...рьме? Пока такие люди как Драпушко и Павленко смогут безнаказанно воровать!!! Молодежь! Посмотрите, что творится! Воров - к суду!
IP: 195.66.79.---
22.06.08 21:25 ___Bagira
мда... Єдине, за що можна порадіти - це за Пласт і пластунів - одна з небагатьох дійсно реальних діючих МГО в Україні...
IP: 77.122.128.---
22.06.08 20:45 ___kkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Боже, яка скука. Шматок якоїсь недолугої доповіді і це стамити на сайт інтернет-газети. Гризуться за гроші. Їх усіх до стінки і не помилишся. А Павленко - це примітивний шулер, ролич Юща. Обмежений і недалекий, але через родинність і в нардепи його, і в міністри. Прийде часу будуть плюватися, якщол не посадять, бо ж іще ж краде... як усі міністри нині.
IP: 91.201.247.---
21.06.08 22:21 ___INIK
Заходим сюда и отписываемся - http://www.sevastopol.su/news.php?id=5052
Обещаю, будет весело!
IP: 77.123.109.---
21.06.08 21:21 ___nepavlenko
CТЕФАНОВИЧ припини спамити своїми дешевими коментами!!!
IP: 77.122.86.---
21.06.08 13:27 ___Omega2008
А державні кошти?
краще б підтримували багатодітних та дітей-сиріт, або вирішували інші наболілі проблеми.
Дивує, що немає реакції широкої громадськості. Що казати про велику політику, якщо красти вчаться ще з молодіжної та дитячої. З такими підростаючими державними та громадськими діячами - немає у нашої країни перспективи та майбутнього.
IP: 77.122.86.---
21.06.08 13:21 ___Omega2008
Дякую rostik84
поекспериментувала з Google, значна кількість організацій, які брали участь у конкурсі, згадуються лише на сайтах Мінсімямолодьспорт та Хто є хто в молодіжній політиці, або Молодіжній правді - інтернет-виданні, яке видається за рахунок цих же конкурсних коштів, більше про них нічого не відомо, а деякі, як Дитячий альпійський рух іноді згпдуються в Інтернет-просторі http://www.skier.com.ua/vasbin/vfor.cgi?skf=get_topic&f=1&t=00228
IP: 80.254.7.---
20.06.08 23:34 ___Roman-RO
Почему комсомол сдох, а комсомольцы - нет, даже еще и расплодились? Наверно, это кое-кому выгодно!
IP: 77.121.34.---
20.06.08 22:10 ___карый
Пипэл. Вспомните ,что мы совки , (ладно , некоторые уже дети совков). Посмотрите на фотографию вывешенную автором. Да ,вспоминаем умение читать между строк и определять комсоргов-нарцисистов по взгляду? Скажите ,человек вывесивший такое фото -что то напоменает,првда?
IP: 77.123.109.---
20.06.08 19:40 ___strajK
мда.. эти молодежные организации горло за копейку перегрызут друг другу. тоже мне будущее страны. позор!!!
за уличный протест респект всем кто его делает.

IP: 193.41.62.---
20.06.08 18:54 ___nepavlenko
Тарасюк проси Паленка щоб той не забув про інтерес у цьому процесі Івана Івановича.
А руденко знову отримав на свій сайтик 310 тис. грн. а роботи на ньому нуль. Проку від нього ніякого.
А Захаренко теж дьорнул важко порахувати…
Гроші в них треба у всіх забрати, а павленку імпічмент!!!
IP: 193.41.62.---
20.06.08 18:54 ___nepavlenko
Автор написав про експертів і про пана Романюка, але чомусь забув згадати, що у надані експертної оцінки і фактично процесі розподілу коштів брав участь і Голова ВМГО „Фундація регіональних ініціатив СОЛОНТАЙ Олександр Гейзович, який всіляко сприяв Крульку Івану Івановичу (Голові ВМГО „Молодий Народний Рух“) http://www.kmu.gov.ua/sport/control/uk/publish/article?art_id=92669&cat_id=92388 отримувати 290 000 грн.
А пан Крулько при цьому кажуть дуже хотів потрапити до конкурсної комісії і особисто
IP: 77.123.109.---
20.06.08 18:27 ___rostik84
Olexxa дякую за посилання.
Переглянувши його мене засмутило те, що держава дає гроші організаціям, про які я ніколи не чув і інформацію не бачив.
Відродимо село - силами молоді, Дитячий альпійський рух (я шукав для свого брата молодшого дитячу організацію, а про цю навіть в гуглі нічого не знаходив), всеукраїнська рада регіонального молодіжного розвитку та співробітництва... і багато інших. Це хто такі взагалі? і чому держава довіряє їм витрачати кошти???
IP: 77.123.109.---
20.06.08 18:22 ___rostik84
Наскільки мені відомо ДемАльянс - контора, яка працює на Яценюка.
А Яценюка спонсорує Пінчук і Тарута! Тому, маю привід для великих сумнівів щодо сказаного Olexxa.
Щодо крадіжок, то тут підтримую terrapin. Це очевидно, що Павленко не відрізняється від Коржа. Але у першого є більше можливостей для крадіжок. Візьміть зараз стадіон на який виділили понад 1 млрд. Уявіть собі який смачний відкат для чиновника.
IP: 212.35.174.---
20.06.08 15:10 ___Olexxa
Ага, лише факт - Демократичний альянс отримав гроші від Міністерства http://www.kmu.gov.ua/sport/doccatalog/document?id=93525 пункти 11, 12, 13, але мабуть "маловато будєт". Цікаво вони цією статтею в Голосі України теж будуть звітуватись про витрачені кошти???
IP: 212.26.155.---
20.06.08 14:54 ___terrapin
В Украине против коррупции громче всех возмущается не тот, кто борется против коррупции, а кому не хватило. Не досталось. И второй фактор - дикая зависть. Жаба. Поэтому во все эти громкие крики про справедливость, которые оглашаются возле кормушки, я просто не верю.

Воровали и в первый приход Павленко - можно назвать того же миленького с его оголтелым рэкетом. И при корже, и сейчас воруют. И будут воровать. Потому что в Украине с воровством никто не борется. Кричат только те, кому не дали
IP: 212.35.174.---
20.06.08 14:00 ___Olexxa
2alla_lyokan
Акція доречі була ідіотська, краще б цей час та гроші витратили на допомогу людям похилого віку, а з органами влади треба боротись фактами через суди і ЗМІ, а не комедії грати. Проблема всієї нашої молоді - ніхто не хоче працювати, всім подавай політику або шоу-бізнес.
IP: 77.123.109.---
20.06.08 13:10 ___alla_lyokan
ось пару тижнів тому в нашій газеті, Голосі України було опублікована стаття про акцію Альянсу біля міністерства. тематика та ж сама http://www.golos.com.ua/article/1212759838.html
IP: 77.123.109.---