|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Коментарі:
Котлета по-страсбурзьки [ВІДЕО] IP: 195.69.86.---
21.04.08 16:49
___уууууу
..........в спайку,зная,что за мандат не проголосуют. Этим и завела Преза,т.к. ему надоело с 2005 г ,что еврейка вороватая опять врет как Геббельс.
IP: 195.69.86.---
21.04.08 16:44
___уууууу
"В 2005 г была против парламентской республики,как сосредоточия олигархов в Раде" Правильно. А тепеоь против? Потому что сама олигарх,или потому что брехливой Геббельсу в юбке все время хочется тоталитарной власти похуже Кучмы?..Брехать, она ,ясно никогда не перестанет,и каждый день чтото новое. Не в интересах страны,а в своих личных, и симпатиях и антипатиях...Сцуко обещала клятвенно голосовать за закон о КМ,и сразу же прицепила этот закон с помошью своей банды с императивным мандатом в спайку,
IP: 77.121.184.---
21.04.08 13:21
___privat1
Константин Тимошенко - руководитель главной службы внешней политики
IP: 195.138.77.---
21.04.08 10:26
___Ігор-плюс
Интересно, а что это на одной из фотографий, когда Юля отвечат на вопросы, рядом с её именной табличкой появилась табличка "Константин Тимошенко". Что это ещё за Костя?
IP: 77.242.163.---
20.04.08 22:31
___diduhan
"Юля умный политик если бы ей давали возможность работать, а не ставили палки в колёса"
юля розумний політик хоча б тому, що купа людей думають, що в неї щось не виходить тільки тому, що не дають працювати та сують палки в колеса :)) IP: 78.25.35.---
20.04.08 21:02
___черкаська
Юля - справжня дочка свого народу. Рветься до влади, безсоромно брешучи. Нащо Україні антиукраїнська фюрерша?
IP: 77.123.245.---
20.04.08 17:17
___nunu
Покажіть мені хоча б одного політика, який не дае обіцянок? Але ж дайте людині втілити їх у життя, напали на жінку.
IP: 77.123.245.---
20.04.08 17:11
___тепер
Вже не знають до чого додовбатися.. удачі або щасти...., яке це мае значення до сьогодення та майбутнього українського народу? Краще б аналізували здібності Чорновецького щодо української мови, ось де зразок як треба розмовляти. Стидоба!
IP: 77.123.245.---
20.04.08 13:41
___зум
Юля умный политик если бы ей давали возможность работать, а не ставили палки в колёса
IP: 195.42.130.---
19.04.08 18:45
___Андрі
19.04.08 13:19 ___ЛЛА
Я сам із Заходу. 14-ть років назад довелось побувати в Дніпропетровську. Був здивований, що там працювали майже всі підприємства на відміну від наших. Відтоді поважаю дніпропетровців. Там живуть роботящі люди. IP: 92.49.192.---
19.04.08 15:31
___dady
Дуже цікаво!
http://exlibris.org.ua/orda/index.html IP: 195.248.160.---
19.04.08 13:19
___ЛЛА
"Тобто вона, все-таки, мислить по-російськи, а не по-єврейськи, як я думав раніше. І вона скоріше росіянка, ніж українка."
В Днепропетровске, даже если ты украинец в третьем колене, всё равно больше 10 минут никто не сможет говорить по украински. А те кто может говорить, то их речь точно такая, как у Верки Сердючки. Панове, на забувайте, що Юля зі сходу. А схід, це діло делікатне. По сходу русофікація пройшла навіть не катком, а танком. Так що вибачайте нас східняків, якщо щось не так. IP: 195.42.130.---
18.04.08 17:21
___Андрі
А чи звернув хто увагу на те, що на табличці? яка стояла на столі ЮВТ було написано англійською TIMOSHENKO, а не TYMOSHENKO. Тобто вона, все-таки, мислить по-російськи, а не по-єврейськи, як я думав раніше. І вона скоріше росіянка, ніж українка.
IP: 92.49.194.---
18.04.08 17:12
___dady
Був в Україні вже такий як Ющ, Винниченко звали. Вигнав Петлюру з міністра збройних сил, бо у того, бачте, рейтинг більший був, призначив Порша (ну вилитий Єханурік) тупуватого сраколиза. І таким чином просрав Україну, а коли смаженим запахло втік з України.
IP: 212.86.252.---
18.04.08 16:54
___Антошка
Не доросла еще Украина до парламентской республики... с нашими-то депутатами! Они от сознания своей значимости вообще перестанут друг друга слушать (пока еще - не хотят понимать, но хоть реагируют как-то). Уровень интеллекта не тот и элементарной политической культуры.
IP: 194.246.105.---
18.04.08 16:33
___Циферблат
А взагалі ВАЮ треба радіти. Ну скажіть, був би зараз проФФесор прем'єром, якби Юля не підняла вчасно хвилю, де був би зараз ВАЮ? Правильно. У Хоружівці , таскав би вулики поближче до гречки.
IP: 81.31.42.---
18.04.08 16:33
___Цышко
Почитал смишно гггггг
IP: 194.246.105.---
18.04.08 16:28
___Циферблат
Автора явно дратує завзятість Юлі. І ще більше його дратує, що ВАЮ явно не встига за нею.
А не треба було плювати в колодязь. IP: 194.30.168.---
18.04.08 14:43
___Nyura
Про які порушення домовленостей з боку Тимошенко йдеться? Хтось щось явно переплутав. Згадайте краще, хто обіцяв скасування пільг та недоторканності депутатів. Хіба не НУ це обіцяла? То скільки нам ще чекати цього?
IP: 194.30.168.---
18.04.08 14:38
___Бег
Императивному мандату - да! И правильно, что она, не испугавшись(!) это сказала именно там. Она ведь знает прекрасно, что они против этого. Это еще раз подтверждает последовательность премьера.
IP: 194.30.168.---
18.04.08 14:26
___Gretta
А Вам больше не к чему было придраться, кроме слова "удачи". По-моему, это самое ужасное, что она сделала...
IP: 194.30.168.---
18.04.08 14:24
___val_1970
А що поганого в тому, що Тимошенко запросила Северінсен бути її радником? Здається, це краще ніж представник ПР на посад Секретаря РНБО
IP: 62.149.2.---
18.04.08 14:07
___Редакція
18.04.08 10:24 ___Arkadan
2. Тимошенко виступала в Європарламенті 1 лютого 2006р. -------------------------------------------------------------- Тимошенко досі ніколи не виступала на сесійних засіданнях ПАРЄ чи Європарламенту. 1 лютого 2006 вона брала участь у засіданні комітету співробітництва ЄС-Україна на рівні Європарламенту. IP: 194.30.168.---
18.04.08 14:05
___Гретта
Нущо за видумки про якісь вирішення питань опозиційних депутатів?
Якби вона хотіла взяти участь у вирішенні питань опозиційного депутата - вона б це зробила би тихенько в Києві. Навіщо причіплювати те, чого в принципі бути не може? IP: 194.30.168.---
18.04.08 13:58
___Vasilenko
Звідки автор знає, що Тимошенко зачитувала абзаци не замислюючись над сказаним?
Дивую упереджене ставлення автора до Тимошенко IP: 85.90.193.---
18.04.08 13:43
___Игрек-минус
racer (18.04.08 12:41) «...Ничего удивительного - это фирменный стиль Лещенко. Особенно забавно выглядит пассаж по поводу записи в книге почетных гостей...»
Racer, Вы точно подметили – «фирменный стиль» АВТОРА. Как только господин Лещенко берётся писать о Юлии Тимошенко, то на всём, от заголовка статьи до реплик по тексту, можно смело ставить печать – «Осторожно! Патентованная необъективность». Чего только стоит его «русизм» слова «удача»! «Учитель»... IP: 77.122.118.---
18.04.08 13:31
___che
Автор статті правильно пише про помилки Януковича та зауваження
щодо невдало вжитого слова ЮВТ, проте він не помітив набагато важливішої помилки: прізвище ЮВТ повинно транслітеруватися як TYMOSHENKO. Власне іноземна преса так і пише, див. наприклад велику статтю про неї в The Wall Street Journal 02/04/2008 Але в статті на фотографіях видно таблички з TІMOSHENKO, тобто друга літера неправильна. Дивно, що ніхто з нашої делегації цього не помітив і не вніс зміну. IP: 212.68.162.---
18.04.08 13:14
___andrei_t
2 18.04.08 13:02 ___nyv
Так вчилися і ЮВТ і ВАЮ дуже добре в школі. Але на відміну від ВАЮ, ЮВТ ще брала уроки в колишнього завідючого відділом пропоганди Дніпропетровськ. обкому комсомолу - баптиста Турчинова, а в цих школах дуже добре вчать мистецтву забивати людям мізки вірою в непогрешимість поводирів. IP: 217.196.166.---
18.04.08 13:02
___nyv
Треба, щоб у парламент обирали, тоді можна щось подібне говрити. Уявіть собі, що уже тепер наша країна парламентська...
Але Юля молодець, - розум, інтелект...напевно добре вчилася і не закінчувала бухгалтерський облік в сільському господарстві... IP: 195.177.72.---
18.04.08 13:00
___Sluch
___Степанович
А парламентська себе не дискредитувала? Згадайте постійні блокування трибуни, бійки і кількість непроведених засідань. Рано нам до парламентської переходити, у нас ще партій немає. IP: 213.133.160.---
18.04.08 12:52
___naoborot
Пора всем на другой конец Земли.
http://todrill.googlepages.com/drill_ru.html IP: 83.218.236.---
18.04.08 12:41
___racer
Бездарно, как всегда. Ничего удивительного - это фирменный стиль Лещенко. Особенно забавно выглядит пассаж по поводу записи в книге почетных гостей: "Вийшло не так погано, як могло бути, але замість русизму "удачі" більш гармонійно виглядало би побажання "щасти"". А почему могло быть "погано"? Тимошенко - прекрасный оратор, и никто, надеюсь, не сомневется в ее способности написать пару фраз. А стилистические правки в духе Лещенко просто очередной маразм, которого в статье и без того перебор.
IP: 194.106.218.---
18.04.08 12:09
___Игрек-минус
Сергій Лещенко: "...Однак, читаючи між рядків, можна було багато чого дізнатися нового..."
Господин Лещенко, а как можно читать "між рядків", слушая доклад? Может Вы просто слушали "між рядків", потому и получилась не статья , а "Котлета по-страсбурзьки" IP: 194.30.168.---
18.04.08 12:08
___kosmodrom
Президенту Ющенко уже давно нужно объявить импичмент. То, что творят на Банковой, иначе как диверсией назвать нельзя.
IP: 194.30.168.---
18.04.08 12:06
___Степанович
Президентська форма правління повністю себе дискредитувала (згадайте Кравчука, Кучму та Ющенка). Необхідно якнайшвидше переходити до парламентської форми правління.
IP: 193.110.113.---
18.04.08 12:02
___Мое_Мнение
Самое прикольное, что кругом обсуждаются посади.... Украина чокнулась на посадах! А, чтобы время зря не тратить на перебор посад, как тимошенко это делает, лучше сделать одну и пожизненно! Я за монархию!!!!
IP: 83.137.88.---
18.04.08 11:59
___zoro999
_Cruiser38
Під словом "лідер" я мав на увазі посаду президената, в ви ? Результати виборів говорять про те, що виборці більше довіряють "помаранчевим". _TimmiApostolMS До Європи апелюють всі. Згадайте як Ющенко став президентом і роль Європи в цьому. IP: 89.21.76.---
18.04.08 11:52
___DON_VOVAN_
Свідомо чи ні, але Тимошенко застосувала некоректне формулювання. В Україні не існує президентської гілки влади – президент офіційно є главою держави і перебуває над усіма гілками влади: законодавчою, виконавчою і судовою.
Не НАД, а ПОЗА(!!!) усими гілками влади! IP: 81.31.42.---
18.04.08 11:51
___TimmiApostolMS
Якщо вона розумний політик, то зрозумілаб , всі хто їхав за підтримку в Європу а не апалював до власоно народу , всі хто не вірив в свій народ Український ... програвали приклад тойже Янукович.... такщо презедент буде правий якщо звенуватить темошенко що вона як колись київські князі в часи феодальної родрібненості шукали підтримку в боротьбі за владу за межами своєї держав і ні дочго доброго це непрезвело !
IP: 217.24.165.---
18.04.08 11:50
___Cruiser38
18.04.08 10:45 ___zoro999
Лідером стане той, хто отримає більший відсоток підтримки виборців. ===== 18.04.08 10:45 ___zoro999 ...А результати парламенських виборів говорять про........????? IP: 194.106.218.---
18.04.08 11:50
___Игрек-минус
Сергій Лещенко: "...Якщо Тимошенко і виголошувала щось з позиції загальноєвропейської платформи, то в цей момент лише зачитувала написані для неї абзаци, не замислюючись над сказаним..."
Господин Лещенко, да Вы, оказывается, ещё и "телепат" - знаете, о чём задумывается и не задумывается Юлия Тимошенко. А зачем тогда было ездить в Страссбург? - сидели бы в Киеве и "телепатировали" бы... IP: 193.34.20.---
18.04.08 11:48
____nato
Регионалы порядочнее- не смешите,господа! ЮВТ - не идеал, но другой альтернативы у Украины, похоже, нет. Увы!
IP: 81.31.42.---
18.04.08 11:42
___TimmiApostolMS
Якщо вона розумний політик, то зрозумілаб , всі хто їхав за підтримку в Європу а не апалював до власоно народу , всі хто не вірив в свій народ Український ... програвали приклад тойже Янукович.... такщо презедент буде правий якщо звенуватить темошенко що вона як колись київські князі в часи феодальної родрібненості шукали підтримку в боротьбі за владу за межами своєї держав і ні дочго доброго це непрезвело !
IP: 83.137.88.---
18.04.08 11:40
___zoro999
_Cruiser38
>весь народ = 100% 1. Не "весь народ", а всі виборці, які, прийняли участь у голосуванні (відчуйте різницю). >а з цими, що робити? А нічого. В Україні, нащастя, немає абсолютного лідера (як у північного сусіда). Лідером стане той, хто отримає більший відсоток підтримки виборців. IP: 213.160.140.---
18.04.08 11:31
___andrei_t
Можна тільки уявити чого ми досягнемо при парламентській формі правління, особливо якщо поглянути на роботу парламенту на сьогодні. Коли у нас, на відміну від тієї ж Європи, партії являють собою бізнесові клани що борються за власність, то роботу такого парламенту можна спостерігати хоча б на сьогоднішньому прикладі. Посиділи ні до чого не дійшли і пішли знову гуляти на 3 тижні. А уряд буде працювати - постановами розкрадати майно. І зупинити це все буде нікому. Ось цього і добивається ЮВТ
IP: 195.244.9.---
18.04.08 11:23
___carbil
На мій погляд, прем'єра нашому прем'єру вдалася.
IP: 195.135.197.---
18.04.08 11:20
___Просто
Позволю усомниться в добросовестности автора. Его фраза об остуствии "Президентской ветки власти" игнорирует реальную роль СП,СНБО, квоты Президента в КМ и института глав администраций. Оценива слова о работе над конституцией использует термин "манипуляции". Кто-то из указанных не работает? Или кто-то не стремится к балансу? Кто-то отказывается от необходимости внесения изменений? Смешение фактов с комментариями автором это его непрофессионализм или сознательная манипуляция в интересах спонсоров
IP: 217.24.165.---