|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Коментарі:
Нові мандри Миколи Рудьковського IP: 91.124.82.---
14.03.08 13:39
___towaris
В Чопе вобще беспридел , сделали терминал часный и гребут деньнги полным ходом.
Для иностранных перевозчиков вобще беспридел, за заезд 100гр. с машины плюс 50гр. за скорость проезда и 10гр. при выезде это уму непостежимо , и всё на карман. При везде на Украину делают осмтр машин это ещё 50гр. с машины плюс 20гр. за оформление дозвола. И придставте всё неофициально, и главное ничего небояца. И куда смотрит СБУ прокуратура -это же милионы неужели страна скотилась до такого беспридела. IP: 195.20.125.---
03.02.08 22:13
___Bodjo
"Якийсь пан Деркач" це помічник депутата Верховної Ради минулого скликання Рудьковського. Автору статті не відомо, що маршрут з Токіо до Києва прлягав також через Лас Вегас.
bodko@ukr.net IP: 195.20.125.---
03.02.08 22:02
___Bodjo
Текст коментаря набирайте тут
IP: 91.193.172.---
28.01.08 19:31
___bovvlad
Такое чуство, что Мустафа даже не пытался вникнуть в тему. Да если бы не Ткаченко и не Сергиенко, никто бы министра и не начал ловить. Ткаченка уволили еще летом. Сразу после этого он дал статью в газете Комментарии в которой указал про незаконные растраты. Чуть позже на основании статьи начали проверку, а потом уже и возбудили и уголовное дело.
Теперь посмотрим что скажет украинский суд - самый честный и справедливый суд в мире! IP: 92.49.212.---
27.01.08 17:57
___Whoami
26.01.08 22:51 ___5chitach
Ага, и 1200 хватает на все. МВД и СБУ - кормушки птицам на зависть. Почитайте где-нить высказывания ментов (и экс-, и нет) на что живут: 50% (+ -, конечно) - левый доход. За счет служебного, естественно. Если и фанаты, то коррупции. Идейные борцы с преступностью - как иглы в стогу. Про Шуфрича целиком согласен. Если тупость Янука прослеживается по речи, то у этого кадра печать на морде. IP: 193.41.62.---
27.01.08 11:46
____S_
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=763069
IP: 88.81.227.---
26.01.08 22:51
___5chitach
на оперов из мвд и сбу не гоните - там остались фанаты с окладом в 1200 грн, все левые отсеиваются. А насчет генералов - это к таким,как герой статьи, а не пикетовать людей вызывать. Зато Нестор Чип-и-Дейлович Шурфик чистенький. Одного выражения лица (вчера на свободе слова при выдумывании отмазки, как всякие Янеки послали наших в Ирак, а НАТО - не послало своих) достаточно, чтобы признать неподсудным - в связи с острым безумственным расстройством .
IP: 195.3.159.---
26.01.08 22:33
___PhoenixUA
24.01.08 20:00 ___ГУЦУЛКА
То якась дурна хвойда,я її за землячку не вважаю,якби побачив на вулиці,плюнув би в писок. Отой хмир,звичайно тільки один з небагатьох гельмінтів,що,прикріпившись до України,ссуть її кровушку,але мова наразі таки про нього... IP: 81.31.42.---
25.01.08 21:20
___Firs
Жуть берет,когда читаеш подобное. На волне демократии у верх сплыло сплошное дерьмо. куда не ткни пальцем везде смердить. Бедный наш народ, он или потонет в этом дерьме, или придет Украина к диктатуре, Наших недорослей никто не остановит, они будут паразитировать на народном теле-делит землю строить домики и бросать песок друг другу в глаза а СМИ способствовать этому за определенный гонорар Ведь с положительного персонажа ничего не возьмеш.
IP: 81.30.169.---
25.01.08 09:41
___nvgator
25.01.08 08:36 ___Шмайсер
Фарисеи! Кто из вас без греха, да возьмите камень и бросьте в Рудьковского..... Это, надо полагать, как призыв ко всем, не летавшим за маршрутом Киев-Вена-Токио-Фриско-Мюнхен-Киев, хотя бы плюнуть по разику в глаза того брехуна и просто гадкого человека. IP: 89.162.149.---
25.01.08 09:39
___Ant_
Fas&Шмайсер
гы, антиресные вы экземпляры....Рудя жлоб, пошел не по масти, поэтому слили, так как никому не нужен, аки и Вася IP: 213.160.138.---
25.01.08 08:36
___Шмайсер
Фарисеи! Кто из вас без греха, да возьмите камень и бросьте в Рудьковского.....
IP: 77.121.215.---
25.01.08 00:50
___Fas
Kоля!!!!!!!!!!!!!!!!! Теперь ты видеш какой злой и скотский народ ХОХЛЫ !!!!! Им жертва нужна . Пидарасы конченые!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 193.238.96.---
24.01.08 22:27
___nicst
Прошу не забувати, що цей фрукт представляв "уряд професіоналів"...
І Яник його активно прикривав. IP: 80.91.164.---
24.01.08 20:40
___kpop
Гоцулка-дурка коментарі тут до СТАТТІ залишають, по темі давай вівця.
А чому, а коли, а Юля, а Мороз, а Кучма...так вже дістали всі дауни типу Гоцулки. Іди на форум і там це розказуй, на разі на порядку денному Рудьковський якого треба садити!!! А далі дійте і до інших, будуть прециденти, досвід, і т.д. ДУмаю певним гр. організаціям варто попікетувати Прокуратуру, СБУ, ПРОСВІТІ наприклад, спілці Письменників, пора державі шось корисне на кінець робити IP: 193.41.62.---
24.01.08 20:00
___ГУЦУЛКА
а чому всі мовчать коли рудько виступав проти покупки нового самальоту для призидента за великі гроші -тоді і балога дав фас на рудька не дали грошей зрубить???
IP: 193.41.62.---
24.01.08 19:53
___ГУЦУЛКА
а чому ніхто небачить скільки літає балога та призидент та члени їх родини а балога літав голусувати в мукачево за свої кошти та обратно ,а призидент на лижах за чиї а льоша мерседес з плачковим та снігуроньки.... сбу пора займатися роботою а не збором компроматів для політичних партії та прислуговувати як куріві та контробас тягати з наркотою,з чорножопими де корупціонери?? і проча мразь та з сбу самі працівники сміються людей з вулиці генералами сбу роблять треба ще показати їх маєтки
IP: 81.31.42.---
24.01.08 18:21
___СМАП
ДП "СМАП" ініціювало звернення до правоохоронних органів з приводу "мандрів" колишнього міністра та інших посадовців системи МТЗУ. Звільнено 4 працівники (дивись ком. написаний раніше) керівного складу підприємства, які сприяли цим вояжам. По факту звернень було порушено декілька крімінальних справ у тому числі по факту перельоту Київ-Відень-Токіо-Відень-Київ.
IP: 77.121.231.---
24.01.08 18:08
___Elia
24.01.08 15:53 ___Nyshporka
Кльово Коля поміністрячив. Маладєц! Не зря був на Майдані. Не зря... Колі на Майдані ніколи не було. Приходив Мороз і, здається, Вінський був. А Рудьковський ходив на "синій майдан" , ще й, мерзота, пропонував скандувати: "Разом нас багато...". З великої літери пишеться тільки справжній, помаранчевий Майдан. IP: 194.44.242.---
24.01.08 18:03
___rrrttt
Сам Микола Рудьковський так пояснює : "...До 2007 року в бюджеті Міністерства транспорту не було навіть статті витрат на закордонні відрядження."
Зате тепер все прозоро: "Всі витрати передбачені. Витрати на "девочок" і "бухло" та інші "жлобські і пацанські" витрати йдуть окремим рядком, для того щоб все було чесно та прозоро і був відповідний контроль", зазначив ексміністр. IP: 77.122.39.---
24.01.08 18:02
___Лёня
Во всем виноват Ткаченко Толя с ворюгой Сергиенко, которые друг другу прикрывают зад, дабы СБУ не трахнуло за разворованные предприятия. А Колю подставили и хотят сделать мальчиком для битья.
.Ребята из СБУ! Не того мочите! Собака порылась в этих двух подонках. Зайдите на предприятие, откройте глаза на проведение всех тендерных операций, которых не существует и в помине. А частные перелеты вертолетами в личных целях за счет СМАПа? Это лишь маленьких эпизод их беспредела в СМАПе и Министерстве!! IP: 77.122.39.---
24.01.08 17:53
___Лёня
Ткаченко Толя, твои автобусы с контрабандой сигарет поймали?
IP: 195.238.190.---
24.01.08 17:40
___Glasery
Может п.Мустафе Найему нужно приехать на пр-т Науки 57 в ДП СМАП и поговорить с директором Ткаченко Анатолием Николаевичем.
И тогда сразу станет ясно - кто- кого покрывал, кто-кого увольнял, кто совал своих людей во все дыры и щели и выкачивал деньги из предприятия. А после такого визита быстренько дать здесь опровержение и извиниться перед коллективом и руководством ДП СМАП IP: 193.47.85.---
24.01.08 16:17
___кошечЬка
странно, что рудьковский не нашел общего языка с руководителем госконцерна укрморпорт? ведь оба - воры и прохиндеи высшей меры.
IP: 80.249.236.---
24.01.08 15:53
___Nyshporka
Кльово Коля поміністрячив. Маладєц!
І нічого йому не буде, за те шо "маладєц". Бо тут, якшо вже чистити, то чистити треба з самого верху. А вони - неприкасаємі. Такшо, маладєц Коля, харашо учися у старших товаріщей. Не зря був на Майдані. Не зря... IP: 81.31.42.---
24.01.08 15:45
___СМАП
Як це в СМАПі нікого не звільнено?
Згаданий у статті Деркач С.Т. колишній перший заступник директора звільнений 11.10.2007 року, колишні заступники директора -Слободянюк С.М. , Беркович О.М. 1, Суковатий О.Є. звільнені відповідно 9.10. ,10.10., 16.11.2007 р. Слід зазначити, що ініціатором проведення законності виконання "мандрівних рейсів" виступає ДП "СМАП". IP: 77.122.213.---
24.01.08 15:24
___Novij_Gondyras
Заказуха чистой воды!!!!
1) Лететь в Токио через Вену, Мюнхен, Франкфурт намного удобнее и зачастую дешевле чем через Москву, Париж (про голимый лондонский Хитроу и говорить нечего). 2) в статье нет конкретных фактов. Типа "люди говорят, что не платил за себя". Только не ясно, что это за люди! 3) Делал ли остановку на Гаваях или это была пересадка на другой рейс, Где конкретные факты? 4) Мне пофиг посадят Рудьковского или нет, но давайте спросим у Юли на какие шиши она скупает коллекции LV? IP: 193.93.184.---
24.01.08 15:16
___Alex_r
Мустафа! Почитайте, многие не верят в "посадку" Рудьковского.
А ведь это очень важно для борьбы с коррупцией в стране, чтобы хотя бы один высокопоставленный чиновник был бы осужден за коррупцию! Как прецедент. Вот Вы лично сможете постоянно "долбать" этот вопрос, чтобы он не утих где-то в недрах генпрокуратуры? Добиться суда над Рудьковским? IP: 81.30.169.---
24.01.08 15:04
___nvgator
Колян Рудковский - почетный ЧЛЭН клуба путешественников! ЕЗДУН ХЭРОВ ...:) огласите пожалуйста весь список ЧЛЭНОВ того клуба. Ох! А как хочется увидеть его толкающим впереди себя тачку где-нибудь на стройках... хотя бы на ближайшие лет семь-восемь. Ну уже сделайте простым людям праздник, посадите хоть одного КЛОПА !!!
IP: 194.242.118.---
24.01.08 15:03
___imk
"беги, Коля, беги"
на продажних українців (яких, маю надію, значно менше ніж порядних) в Росії завжди буде попит, скажеш, що тікаєш від політичного переслідування та репресій помаранчевих, такі номери завжди проходили, Цушко свого часу мене не послухав;-\ в Кремлі люблять "обиженых" (так, так, саме цих) IP: 194.183.167.---
24.01.08 14:48
___99
Серед чільників соцпартії немає жодної нормальної і порядної людини.
Це зборище нахабних комуняк-брехунів які всіх тримають за дурнів, бо ніхто з них не отримував по заслугах. Дурнувата брехливість Рудьковського зросла на добре угноєному Морозом грунті. Коли Рудьковський катався на Aston Martin і його випадково зфотографували, це нікчемне соціалістичне чмо клялося що ніколи не бачило ніякого Астон Мартін і навіть близько не підходило. Але фото є фото. IP: 194.44.127.---
24.01.08 14:32
___100-100
Ага, чесний міністр з чесною дівчиною по- чесному почесали по паріжах і брюселях..
До речі, а не ця то чесна дівчина, що мириканського грошового мішка причесала ? Га ? IP: 194.44.127.---
24.01.08 14:23
___100raz
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=xxxxxxx-відвідини цієї сторінки можуть зашкодити Вашому комп'ютеру !!!
IP: 195.43.43.---
24.01.08 14:15
___AdamO
Рудьковський жжот! Осоливо по мости у Сан-Франциско!!!! На нари, скотину! http://www.prevedgame.ru/in.php?id=764394
IP: 81.31.42.---
24.01.08 13:42
____S_
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=763069
IP: 212.86.249.---
24.01.08 13:36
___Sekundomir
Якщо садити то всіх, а не одного сраколиза рудковкого. Того й не посадять, що самі такі. Бо якщо посадять, то стидно буде (аж почервоніють). Даремно вони на себе Євро 12 брали - змінюватись треба. А ой як не хочеться.
IP: 195.160.232.---
24.01.08 13:13
___montana
А ні, помилочка, "Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС та ГУБОЗ" злило інфу! Ну це зрозуміло, Луценко в МВС.
IP: 77.121.20.---
24.01.08 13:10
___Безработный5
24.01.08 12:56 ___SPLV
а что тут информировать: все поездки и перелеты ушшенки - это мандривки за государственный кошт. Не припомню, чтобы благодаря этому типу страна получила выгодный контракт (Евро-2012, похоже, принесет одни убытки и позор), гуманитарный прорыв, или другой толк. Винца попить, языком почесать и с горочки спуститься - вот и все таланты нашего ушшенки. IP: 195.160.232.---
24.01.08 13:06
___montana
Жаль тих хлопців з СБУ. Стараються, стараються, а їм от так ось плюють в лице, не посадять же все рівно!
IP: 212.26.156.---
24.01.08 13:02
___Паша1
"Політав" б пан Рудьковський поїздом Київ - Ужгород або Київ Дебальцеве в пласкартному вагоні при температурі - 20, тобі б може якась мудрість прийшла.
Не посядять його, можете і не сумніватись!!! IP: 89.105.237.---
24.01.08 12:56
___SPLV
Шановна Українська Правда, та осбисто пані О. Притула, будь ласка проінформуйте своїх читачів про використання службових літаків, геліокоптерів тощо, нашим Президентом, а також членами його родини, зокрема поїздки в Ів Франківськ, Крим, поїздки дружини до Німеччини, відпочинок доньки... Невже не має інформації..., чи принциповість починається лише після відставки посадової особи????
IP: 77.122.30.---
24.01.08 12:51
___dima99
так он не только в украинскую бондиану свой след вписал (АстонМартин, часы, костюмы), а й жюльверниану римэйкнул! Теперь появится новый роман: За 80 штук (казенных) - вокруг Света" ! ;)))))
IP: 194.106.208.---
24.01.08 12:49
___a-ha
Теж автор загнув.
"у всіх цих трьох епізодах задіяне керівництво ДП "СМАП" . За інформацією джерел, після приходу Йосипа Вінського жоден з керівників ДП "СМАП", яке протягом майже року фактично покривало Миколу Рудьковського, продовжуючи сплачувати візити міністра із своїх рахунків, не був відправлений у відставку. В тому числі і директор ДП "СМАП" Анатолій Ткаченко." Такі кадри потрібні і соціалістам і БЮТівцям. Вінському ж теж хочеться у Хранцію чи Джапонію злітати )) Подивитись на поїзди) IP: 80.249.229.---
24.01.08 12:45
___Вихрь
В суд, якщо до нього справа дійде, М.Рудьковський принесе характеристику, де буде відмічено, що він був піонером, комсомольцем, збирав металолом та макулатуру, поважає старших, бабушку через дорогу перевів, кішку з високого дерева зняв, був членом ДНД, користується авторитетом, цілеспрямований, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався і т.і. та ще скаже, що його переслідують за політичні переконання s об'явить себе Ганганом. І все, на свободу з чистою совістю.
IP: 212.109.36.---
24.01.08 12:38
___ae
Якщо справа дійде до суду і міністра визнають винним, то найближчі п'ять років він проведе за гратами
-- не смешите!.. никто его не посадит!! силы воли нет!!! IP: 195.78.58.---