Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 77.122.149.---
20.07.07 19:08 ___VIL100
Re: захисник Григоришина народний депутат ЮРІЙ КАРМАЗІН.

ЦЕЙ "ЗАХИСНИК" ЗАВЖДИ З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ТАМ, ДЕ ПАХНЕ ВЕЛИКИМИ ГРОШИМА.

Вчора він рвав ж… за Григоришина, сьогодні за жінку Фірташа, а завтра буде в парламенті, від блоку «Наша Україна – Народна самооборона» , як голова «Партії захисників Вітчизни».

Таких хитрих євреїв, як Кармазін, який в день у Парламенті «захищає» знедолених від буржуазії, а вночі отримує від неї гроші.

ВОНИ ВСІ ОДНАКОВІ. ВІРИ ЇМ НЕ МАЄ, І НЕ НІКОЛИ БУДЕ!!!!!!!!!!
IP: 195.3.205.---
14.07.07 11:52 ___Yark
10.07.07 18:12 ___skeptik111
Я ж говорил, что обрезание плохо влияет на мозг. Вот вам, к примеру, два дня подряд объясняли значение всего-навсего двух терминов, но это так и осталось для вас непонятым. "Осел останется ослом, хоть ты осыпь его звездАми"
IP: 193.93.185.---
13.07.07 13:11 ___knighterrant
Так, для жида інтереси України ніколи не будуть вищими з його власні. Так само як і для всіх тих падлюк, що роздерибанили нашу державу по своїх засмальцьованих кишенях. Отже, яка в бісової матері різниця, жид, не жид - головне інше: повернення майна народу і державі. А держава хай вже наймає менеджмент - чи антикризовий, чи приватизаційний, чи реструктуризаційний, чи ще під три чорти який, аби на користь Україні і українському народу!
IP: 194.106.218.---
13.07.07 10:40 ___spec80
Будь проклят капитализм и его идеологи. Разве такой строй нам нужен?Разве это может нравится людям?Это и есть сущность рыночной экономики-разворовать общенародную собственность,а потом убивать друг друга за активы?Нам нужно вычистить всю эту нечисть и брать пример с братской славянской Белоруссии. Представьте себе,как мы могли бы жить,имея Президентом Лукашенко?
IP: 194.106.218.---
13.07.07 10:35 ___spec80
доларів пану Порошенку, на підтримку виборчої кампанії його партії
Наприкінці квітня 2006 року Третьяков і Порошенко запропонували мені придбати всі мої акції в енергокомпаніях, - ідеться у свідченнях Григоришина. - Пан Третьяков сказав, що гроші на цю покупку дасть пан Коломойський. Я відмовився обговорювати це питання".
"Незабаром вони знову прийшли до мого офісу. Вони знову заявили, що пан Коломойський і Третьяков хочуть придбати всі мої акції в енергокомпаніях за 160 мільйонів доларів.
IP: 194.106.218.---
13.07.07 10:28 ___spec80
Пан Григоришин сказав, що Пінчук захотів 20 мільйонів доларів як плату за свою допомогу в знятті обвинувачень. Григоришин сказав, що він вніс цю плату, продавши 15% акцій "Дніпроспецсталі" Пінчуку за заниженою ціною в 30 мільйонів доларів замість реальної ціни в 50 мільйонів доларів.12 мільйонів, який надійшов восени 2004 року, Григоришин спрямував на помаранчеву революцію. Про це заявив сам Коломойський: "Григоришин зізнався мені, що він передав первісний внесок у розмірі 12 мільйонів доларів
IP: 194.106.218.---
13.07.07 10:10 ___spec80
"Влітку 2002 року пан Коломойський потелефонував, а потім відвідав мене вдома і сказав, що Медведчук вирішив силою забрати мої активи, включаючи Запорізький феросплавний завод. Коломойський сказав, що менеджери моїх компаній будуть посаджені в тюрму, а компанії будуть оголошені банкрутом. Єдиним рішенням, за словами Коломойського, було перевести всі мої акції Запорізького феросплавного Коломойському за участі Медведчука протягом трьох днів"
Вот такая рыночная экономика получилась в УкраинеБраво
IP: 194.106.218.---
13.07.07 10:04 ___spec80
Цитата:"Зараз Коломойський виступає головним партнером секретаріату президента у реалізації проектів з дострокових виборів, водночас у нього відбулося зближення з міністром Януковича Юрієм Бойком"
Цитата:"Григоришин підтримує Комуністичну партію, перебуває в тісних стосунках з "нашоукраїнцями" Петром Порошенком і Миколою Мартиненком, а до того ж був одним із спонсорів помаранчевої революції".
Теперь понятно,что вся украинская политика-это большой лохотрон для граждан.Главное-собственность

IP: 194.153.128.---
12.07.07 10:14 ___Помер-анч
А Yark, все-таки, несмотря на умение давить клаву, полный идиот.
IP: 213.159.247.---
10.07.07 18:12 ___skeptik111
10.07.07 16:22 ___Арій
"Можливо, Ви хотіли сказати - "антисіоніст"?
Але ж Ви в курсі, що це є людиноненависницька ідеологія, в багатьох країнах прирівняна до нацизму?"
Если честно-нет, не в курсе. Да и скучно мне спорить о терминах.
Для меня антисемит-человек, ненавидящий евреев и винящий его во всех мировых и личных бедах. Вот вроде Yark -а, например.
А уж как таких ВАМ называть-оприделите сами, это сути не изменит.
IP: 77.122.179.---
10.07.07 17:06 ___КУРАЖ
Х
IP: 195.3.205.---
10.07.07 16:49 ___Yark
10.07.07 15:54 ___ОГОГО
У нас, вроде, двойное гражданство запрещено. Нормальная, уважающая себя страна уже давно поставила бы перед типами вроде Бени вопрос: ты кто - гражданин своей страны или Изгаиля? Если Изгаиля - то чемодан-вокзал-Изгаиль плюс возврат награбленного и суды пожизненно. Но нет. Изгаиль на сегодня - это одна большая воровская малина. Причем демократией там и не пахнет.
IP: 195.3.205.---
10.07.07 16:43 ___Yark
10.07.07 16:22 ___Арій
Умные евреи стараются вразумить своих одноплеменников, что не надо дразнить титульные нации, это ж очень плохо закончится. Двух-трехпаспортное иудейское начальство быстро свалит в Изгаиль, а выгребут по полной рядовые евреи.
IP: 195.3.205.---
10.07.07 16:39 ___Yark
10.07.07 13:29 ___Помер-анч
Не согласен в принципе. Советую побольше читать.
IP: 213.227.210.---
10.07.07 16:22 ___Арій
skeptik111
Ба-а! Да тут я вижу, старый знакомец Арий "вписался" в компанию отпетых антисемитов.


Ви знову займаєтесь тим, що використовуєте нав"язані Вам ярлики, а не мислите логічно.
Ну який з мене антисеміт?
Я нормально відношусь до арабів і ефіопів, які складають 99% семітів.
Та й євреїв я не ставлю всіх на одну полицю, наприклад Е.Ходоса

Можливо, Ви хотіли сказати - "антисіоніст"?
Але ж Ви в курсі, що це є людиноненависницька ідеологія, в багатьох країнах прирівняна до нацизму?
IP: 213.159.247.---
10.07.07 16:10 ___skeptik111
10.07.07 15:40 ___Помер-анч
"А посмотрите, какой командой антесемитов наш оранжвождь доверил руководить почти еврею Луценко. Этот блок не доплывет до середины дистанции, когда на нем вспыхнет бунт. "
Ну, думаю, дело не в национальности, и бунт, кстати, уже вспыхнул.
Но тут проблема более глобальная.
ЗА ПЛОХОЕ люди крепче объединяются (ПР в борьбе за возможность пограбить страну), чем ПРОТИВ ПЛОХОГО (кто и сам не прочь пограбить, кто и вправду честен). Потому демократия у нас так долго становится на ноги. В этом и проблема "мегаблока".
IP: 194.153.128.---
10.07.07 15:54 ___ОГОГО
У своїх поясненнях Коломойський не згадав, що багатьма громадянство Ізраїлю використовується для прикриття – ця країна не віддає своїх підданих на вимогу правосуддя інших держав.
---------
Уваж.Чивокуня, так поступают все страны в отношении своих граждан. Иначе какой смысл в государстве?

IP: 194.153.128.---
10.07.07 15:40 ___Помер-анч
10.07.07 15:22 ___skeptik111
Ба-а! Да тут я вижу, старый знакомец Арий "вписался" в компанию отпетых антисемитов. Не ожидал. Вы, по-моему достойны лучшей компании. На шо вам эти идиеты?)))
Ай-яй-яй...
-----
А посмотрите, какой командой антесемитов наш оранжвождь доверил руководить почти еврею Луценко. Этот блок не доплывет до середины дистанции, когда на нем вспыхнет бунт. Отвечать за все будет Луценко. Или это специяльно, чтобы слиться в экстазе с ПР.
IP: 213.159.247.---
10.07.07 15:22 ___skeptik111
Ба-а! Да тут я вижу, старый знакомец Арий "вписался" в компанию отпетых антисемитов. Не ожидал. Вы, по-моему достойны лучшей компании. На шо вам эти идиеты?)))
Или уж очень хочется устроить маленький погром в стиле наших "первонационалистов"? Ай-яй-яй...
IP: 194.153.128.---
10.07.07 13:29 ___Помер-анч
Yark , уже теплее!
Недавно мне диалог с взымателем дани за стоянку удалось быстро направить в нужное русло, когда пообещал в его следующую смену специально заехать со своей охраной в ответ на его требование оплатить 15грн/час.
Yark ,это я к тому, что нельзя всех считать идиотами и дураками - это от национальности, вероисповедания, места и даты рождения почти не зависит.
IP: 213.227.210.---
10.07.07 13:20 ___Арій
10.07.07 12:19 ___Помер-анч
"Сильнее всего снижает уровень дискуссии на форуме УП присутствие, ну все догадались сами... кого! На воре шапка горит! Правда, Арый?"


Ти веди даскусію по темі, а не переходь на особистості.
Мене не цікавить твое відношення до мене чи інших.
Щоправда, твоєму племені характерно стрілки переводити...
IP: 195.3.205.---
10.07.07 13:06 ___Yark
10.07.07 12:42 ___Помер-анч
Интересный диалог в стиле "сам дурак".
А сколько, если не секрет, вам годков-то будет?
IP: 194.153.128.---
10.07.07 12:42 ___Помер-анч
10.07.07 12:33 ___Yark
10.07.07 12:08 ___Арій
О мертвых либо хорошо, либо... Он же "Помер-" )))
-----------------------------------------------------------------------
А вы до сих пор воздух портите!
IP: 195.3.205.---
10.07.07 12:33 ___Yark
10.07.07 12:08 ___Арій
О мертвых либо хорошо, либо... Он же "Помер-" )))
IP: 195.3.205.---
10.07.07 12:31 ___Yark
09.07.07 23:14 ___76serg
У америкосов, в отличие от нас, работают законы, хотя своих приколов там тоже хватает. За нецелевой расход пары штук зелени (мелочь даже по нашим меркам) политик/чиновник запросто может слететь с должности. Врач напортачил - проше пана до тюрми. Супер-пупер знаменитость взяли пьяную за рулем - отвечай по закону. Нахомутал с бухгалтерией - сядь. Примеров масса. Дело в том, что каждый чувствует ответственность и может официально добиться хоть какой-то справедливости.
IP: 194.153.128.---
10.07.07 12:19 ___Помер-анч
Сильнее всего снижает уровень дискуссии на форуме УП присутствие, ну все догадались сами... кого! На воре шапка горит! Правда, Арый?
Еще немножко и комменты УП станут напоминать "Фелькширер Беобахтер". Или я ошибаюсь, УП?
IP: 213.227.210.---
10.07.07 12:08 ___Арій
"10.07.07 08:49 ___Помер-анч
Пшел вон!", .."Можете не отвечать, подонки! "



Хочу звернути увагу адміна УП - подібні "пости" (не несуть ніякої інформації, ображають інших коментантів) дуже понижують загальний рівень дискусії в коментарях, отже й знижують загальний рівень УП - перетворюють коментарі на майданчик для лайок і образ.
Тому пропоную банити таких неадекватних нетолерантних антидемократичних осіб.


IP: 80.93.122.---
10.07.07 11:58 ___Enki
Для skeptik111- 10.07.07 10:38

Холєра ясна, ви б іще згадали криваві ритуали цивілізації інків, людожерство, поширене серед неандертальців та кроманьонців. Невже не зрозуміло, що малася на увазі європейсько-християнська цивілізація?
Все, кінець зв'язку, пся крев! Бідолашна Україна!
IP: 194.153.128.---
10.07.07 11:57 ___Помер-анч
Ты, наверное глухой, тебе же сказали - пшел вон!
IP: 195.3.205.---
10.07.07 11:32 ___Yark
10.07.07 10:38 ___skeptik111
Драгоценнейший вы мой обрезанный оппонент!
Не надо сваливать с больной головки на здоровую )))
И займитесь, наконец, самообразованием, а то ваши глупости уже смешат.
IP: 195.3.205.---
10.07.07 11:31 ___Yark
09.07.07 20:54 ___Помер-анч
Побереги слюну, парниша. А твой Иешуа - это блеф, вымысел, плод коллективного творчества бородатых иудеев. Отец Иешуа - солдат по имени Пантера. Кстати, т.н. дева Мария - это занятная история о том, как из блудницы (шлюхи) сделать богиню.
IP: 213.159.247.---
10.07.07 10:38 ___skeptik111
09.07.07 22:36 ___Enki
"....чому це раптом Фінляндія, Нова Зеландія, Данія, Ісландія, Швеція, Норвегія, Нідерланди входять нині у десятку найменш корумпованих країн світу (на відміну від нас)?-...євреї не встигли розкласти тамтешнє суспільство.Звідси така мала корумпованість і високий рівень життя тубільців"
Ну, золотко, вы даете!!!! Вам что, как и Yark-у, зловредные евреи сделали обрезание по самое правое(левое) полушарие?
Скажите-ка мне, сколько евреев в странах Африки, где коррупция намного выше нашей? Или там тоже свои негры-евреи? А на Фиджи евреи-людоеды?
Лечитесь лучше. Вместе с Yark-ом. Оптом-дешевле выйдет...
IP: 194.153.128.---
10.07.07 08:49 ___Помер-анч
Пшел вон!
IP: 89.28.200.---
10.07.07 07:36 ___luko
09.07.07 23:14 ___76serg
"А нация стояла на Майдане за себя. И дух летал - уже не быдло. Пока не переломаем в головах систему зависимостей будем....." __ ОК!
Систему імперативів, що визначають реакцію на зовнішні чинники, що закладені дитячим імпрайтингом, самотужки здолати майже неможливо. Щоб це зробити в позитивному (?) сенсі мають бути подразники дуже впливові і на основі знову ж таки дитімпрайтингу...(мені так гадається).
IP: 77.121.154.---
09.07.07 23:22 ___76serg
Все нмже описанное читает Коломойский - и прикол в другом - он собой гордится
IP: 77.121.154.---
09.07.07 23:14 ___76serg
А нация стояла на Майдане за себя. И дух летал - уже не быдло. Пока не переломаем в головах систему зависимостей будем читать статьи о убытках олигарха " которого мальчики честные чуть чуть кинули" Каждый день нас кидают - давайте молчать и жаловаться на "богоизбранных" , "богообраных" Почему американцы ( я проявляю к ним самые фашистко нацисткие чувства ) бьют себя копытом в грудь, хотя являются по сути сбродом всех народов - и кричат - я сука АМЕРИКАНЕЦ. Я ГОРЖУСЬ СВОЕЙ СТРАНОЙ
IP: 77.121.154.---
09.07.07 23:04 ___76serg
Где украинская нация, которая любит свою страну? Специально пишу на русском, и горжусь что знаю и русский і українською мовою володію досконало. Схаменіться и проснитесь: когда мы будем политикам (бизнессменам) задавать вопросы, когда мы перестанем слушать чушь про то "як кожен день росте процент жиров у маслі"? А перестанем спорить тогда, когда начнем что то делать для України та для себе. Коли станемо любить свою дерржаву (яку розривають на свої клапті богообрані ще підливають мовне питання
IP: 77.121.154.---
09.07.07 22:53 ___76serg
которая любит, страну - есть богоизбранные, которые любят себя
IP: 77.121.154.---
09.07.07 22:51 ___76serg
Когда открыл коментарии -был в шоке. Хотел написать про "богообранных" А тут уже все сказано. Пискун, точно знаю, тоже богообранный. Самое интерестное - Порошенко тоже начинал в СДПУ (обрізаной), и Миша Бродский,, если бы весь список огласили мы бы поняли , что кто то играет в политику и деньги. А мы ходим типа на выборы. Предлагаю укрправде сделать анализ кто из политиков каких корней... Так для контроля.. Кто то скажет что это национализм? Кто то скажет антисемитизм. Не согласен, нет нации
IP: 80.93.122.---
09.07.07 22:36 ___Enki
Помер-анче, це всі ваші аргументи? Негусто.
Тоді доповідаю: до Христа ставлюся ніяк, а саме - байдуже. Як на мене, та й не тільки на мене, його вчення - то була одна з єресєй в іудаїзмі, за яку неборак і постраждав. Свої ж і розіп'яли. Щоправда, для Європи то мало неабиякі наслідки. (Я вже не кажу про справжню сутність тампліерів, справжній мотив хрестових походів). Ну а чого варта діяльність святої інквізиції в його ім'я... Наостанок прохання: давайте без використання ненормативної лексики.
IP: 194.153.128.---
09.07.07 20:54 ___Помер-анч
Придурки - Enki, Yark и им подобные - скажите, как вы относитесь к И.Христу, Сыну Божьему от еврейки?
Можете не отвечать, подонки!

IP: 80.93.122.---
09.07.07 18:41 ___Enki
Завершую.
Діаспора "богообраних" у Новій Зеландії налічує сьогодні 10 тис. чол. (0,23% від загальної кількості населення)... Хто призабув – у нас євреїв лишилося близько 400 тис. Але, на відміну від Скандинавії, тут їхній «ренесанс» тривав і триває аж надто довго…Ото ж бо. Хто має розум, той допетрає.
IP: 80.93.122.---
09.07.07 18:38 ___Enki
Продовжую. Тож євреї не встигли розкласти тамтешнє суспільство.Звідси така мала корумпованість і високий рівень життя тубільців.До речі, в Ісландії до 1815 р. не було жодного "богообраного". В 1945-му нарахували аж 16. Зараз - приблизно стільки ж. У Норвегії їм не дозволяли селитися до 1814 р. Нині іх там живе… 1300 чол. У Фінляндії - 1100 чол. У Швеції, за різними оцінками - від 10 до 20 тисяч. На 5 млн. датчан припадає 8 тисяч євреїв, щоправда, співіснують вони разом вже понад 400 років.
IP: 80.93.122.---
09.07.07 18:36 ___Enki
Панове-патріоти, пропоную не гаяти час на перепалки з “богообраними” і їхніми лакузами - все одно не переконаємо. Най ліпше ці інтернаціоналісти-ленінці помізкують над тим, чому це раптом Фінляндія, Нова Зеландія, Данія, Ісландія, Швеція, Норвегія, Нідерланди входять нині у десятку найменш корумпованих країн світу (на відміну від нас)?А все дуже просто. У тих державах історично мешкало вкрай мало (порівняно з Польщею, Литвою та Україною) представників "богообраного" народу.
IP: 213.159.247.---
09.07.07 17:47 ___skeptik111
09.07.07 17:10 ___Yark
"...с точки зрения психиатрии рассматривает Климов в своих книгах "Протоколы кремлевских мудрецов", "Красная каббала" и других. Читайте,..."
Спасибо, спасибо, золотко, за советы, тронут...
Да только такую муру читать-можно стать умственным инвалидом, всю жизнь жалующимся на тех, кто мешает хорошо жить. Я вижу, тут таких изрядно. Не хочу уподобляться, уж извините.
Могу тоже поделиться советом. Лечитесь! Долго и вдумчиво. А то ведь вам везде вредные евреи мерещатся. Это опасно и заразно.
В добрый путь...
IP: 195.140.190.---
09.07.07 17:44 ___Vas53
Yark, с Вашим бредом успешно справлялись "скептик111" и "померанч", но Вы задели профессию. С какого бодуна заговорили о полушариях? Неужели Вы не понимаете, что своими безграмотными постами порочите ту самую "национальную идею", о которой ,якобы, печётесь! Вот уж точно, "убереги от глупых друзей, а с врагами сам справлюсь".
IP: 195.3.205.---
09.07.07 17:34 ___Yark
09.07.07 17:27 ___05041974
В том-то и проблема: еврей - в первую очередь еврей, в уже потом банкир, депутат и т.п.
IP: 193.43.222.---
09.07.07 17:31 ___МАРТ
Тобто народився єврей- ще релігійно не підкований ,а вже хоче гнобити титульну націю.
IP: 193.43.222.---
09.07.07 17:28 ___МАРТ

Им это говорит не только инстинкт, но и религия.
100% правда.я лише уточнив що крім релігії їм це говорить ще інстинкт.
IP: 81.31.42.---
09.07.07 17:27 ___05041974
07.07.07 17:50 ___kfd
Кожна людина сама притягує до себе відповідні ситуації і не євреї в цьому винні. Є власний досвід, того, що євреї допомагали безкоштовно.
Хоча, вцілому Ви показали свою громаданську позицію, яка на мій погляд заслуговує поваги. Особливо рахуючи, скільки євреїв обрано до Верховної Ради і які закони приймаються, то починаєш краще відностися до Тягнибока. Я рахую, що єврейській громаді, щоб не допустить погромів, треба в ЗМІ показати свою позицію відносно Коломойського таін
Сторінки:  
1 2 3 4 »


Краще за тиждень
Інтерв