Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 194.44.213.---
24.03.07 09:38 ___Yat
Ну що тут скажеш! Людина - мавпа, котра дресирується грішми. Коли Ахметов вже і американців купив, то що вже казати про наших кріпаків-депутатів. То-то я дивлюсь, що в братанів з'явились цвіркуни, які з абсолютно серйозними мінами мелють щось таке демократичне-демократичне, страшенно переконливо.

Тимчасом у Раді як у футболі: захисники нашої команди про щось поговорили з власником їхньої команди - обвели свого воротаря - і гол у власні ворота!

А потім невинно: ПОМІНЯЛИ ПЕРЕКОНАННЯ!
IP: 194.44.142.---
23.03.07 13:15 ___Maestro_
www.rpl.net.ua
Нові дані про провокації проти Луценка. Свіжий погляд на особистість Януковича. Читайте!
IP: 195.128.252.---
23.03.07 11:50 ___Зух
23.03.07 11:29 ___Зуx
23.03.07 11:32 ___Зуx
23.03.07 11:35 ___Зуx
Шановні форумчани
мій код масонські хакери розшифрували
вищеприведені пости під моїм іменем фальш і провокація
я ніколи нікого не ображав
ні по ознакам раси
ні по ознакам національності
ні по ознакам місця проживання
міняю псевдо і код до наступного хакеромасонського розшифрування
бачите які небезпечні для них мої пости на форумі
IP: 195.128.252.---
23.03.07 10:42 ___Зух
23.03.07 10:16___Пендаль
Задрал этот Зух!
Сколько людей уже ему замечания делали по поводу безграмотности! Он тупо учит жить!
Ты, Зух не немец,

А я і не казав що я німець
я з іноземних німецьку знаю
Крім тебе я ні кого не задовбав
Ніхто не скаржиться
окрім Жанни але це в звязку з перекрученням її імені я вибачився
І нікого я не вчу я пояснюю в міру своєї компетентності
а на рахунок освіченості не тобі судити
IP: 194.29.184.---
23.03.07 10:16 ___Пендаль
Задрал этот Зух!
Сколько людей уже ему замечания делали по поводу безграмотности! А у него стыда нет. Он тупо продолжает "открывать Америку" и учит жить!
Ты, Зух не немец, ты благоглупый нацмудак.
IP: 195.128.252.---
23.03.07 09:47 ___Зух
22.03.07 16:39 ___janna
Вибач Жанна якщо я тебе образив
я по іноземній освіті німець
здебільшого як пиш так і чит
на рахунок родинок пігментних плям на тілі людини
це як правило відмітки про гріхи людини що вона скоїла при житті
в старих людей цих відмітин буває більше ніж в молодості
такі відмітки при народженні
це відмітки про гріхи предків що переходять через покоління
так що судити які це відмітки
треба знати що було при народженні
IP: 195.64.251.---
23.03.07 09:34 ___mokr
/Саме американці пішли далі всіх у розвитку і використанні подібних технологій. /
Совершенно верно.Технологии манипуляции массовым сознанием разаработаны давно и амриканцы здесь лидеры с большим отрывом.У нас впервые эти технологии массово были использованы во время помаранчевого карнавала, но учасники тех событий до сих пор не могут в это поверить.
IP: 194.44.88.---
23.03.07 09:10 ___молодці
І ніхто не бачить,
І не бачить, і не знає -
Оглухли, не чують;
Кайданами міняються,
Правдою торгують.
І господа зневажають, -
Людей запрягають
В тяжкі ярма. Орють лихо,
Лихом засівають.;:
А що вродить? Побачите,
Які будуть жнива!
Схаменіться, недолюди,
Діти юродивії
Подивіться на рай тихий,
На свою країну!
Полюбіте щирим серцем
Велику руїну!
IP: 62.221.55.---
22.03.07 22:44 ___SIM
А що, все нормально. Саме американці пішли далі всіх у розвитку і використанні подібних технологій. Буша, мабуть, вчили довше, ніж Януковича, і що воно дало? А піпл хаває.
Ой, що це я: Америка ж має бути нам за приклад...
IP: 77.123.3.---
22.03.07 22:19 ___Outlaw
Bianco

Все буде добре:))
IP: 217.196.160.---
22.03.07 22:09 ___Bianco
Веселі, брате, часи настали... Океан Ельзи
IP: 217.196.160.---
22.03.07 22:08 ___Bianco
Веселі брате часи настали...
IP: 193.227.209.---
22.03.07 18:54 ___dima99
Почти правда! ;))
Тока уже ж год прошел - че уж тут делать сенсации, эти люди уже сидят в других кабинетах и занимаются другими делами!
А че автор про ФМ радио ниче не сказал? Это ж было ноу-хау регионалов!
IP: 212.1.94.---
22.03.07 18:53 ___Горинич
22.03.07 16:39 ___janna
... в неї, знаєш, родимки на грудях страшні...

А не пробували роздивлятися груди Яника?
IP: 77.123.3.---
22.03.07 18:42 ___Outlaw
KOLAY

так ото ж:)
IP: 194.44.18.---
22.03.07 17:37 ___KOLAY
22.03.07 17:29 ___Outlaw
Ну ничего, теперь знаь будет. Я одну бабку видел, которая верит, что Витренко сама деньги на кампанию зарабатывает ... ну и что...
IP: 77.123.3.---
22.03.07 17:29 ___Outlaw
KOLAY

для Вас - нормально - а моя сусідка-бабулька, котра за Яника голосувала була в шоці:)
IP: 194.44.18.---
22.03.07 17:15 ___KOLAY
То, что наши наняли американцев - это нормально, хуже, если американцы наших нанимают(понятно о кого я имею ввиду)!
IP: 195.248.186.---
22.03.07 16:55 ___Наталья
22.03.07 16:49 ___Kolyan
Лучше про совершенно шаровые шапки-ушанки-дебилочки для биомассы.
IP: 212.40.33.---
22.03.07 16:49 ___Kolyan
to janna
Извините, а можно относительно блузочек за 175 тыс. евро по-подробнее, не совсем понятно о чем речь
IP: 213.160.129.---
22.03.07 16:39 ___janna
22.03.07 16:29 ___Зух
зусе, по-перше я Жанна, і аж ніяк не Яна. англ.правопис вчи, друже.
по-друге, я дуже-дуже сумніваюся, що Юлька у нічній сорочці добре виглядатиме. в неї, знаєш, родимки на грудях страшні...
IP: 213.160.129.---
22.03.07 16:37 ___ЮрийЮ
в статье то и дело проскакивает абсолютный непрофессионализм автора, т.е. журналиста никудышнего. поражает его неумение спрятать источники, необоснованность фактов и прочее.статья оставляет желать лучшего.во многом напоминает опус студента-выскочки.
IP: 195.128.252.---
22.03.07 16:29 ___Зух
22.03.07 16:18___janna
Мустафа, а чому цікаво, ти до Юльчиного штабу не доліз? Однобокий ти Мустафа.
Яна
чого ти на Мустафу напала
він же ваш білоголубомасонський
А статтю він таку написав щоб похвалити регіоналів
Бо їх всі безграмотними мужланами показують
А ось їх кращі американські психологи вчать і тренирують
Але бидло
і ницість ніякий психологічний марафет не прикриє
А такі як Юлія Т і в нічній сорочці будуть дивитися красиво
у них і біжутерія як діаманти виблискує
IP: 195.248.186.---
22.03.07 16:27 ___Наталья
Представила себе Виктора Фёдоровича в 2-х эт. автобусе с чёрным водилой... Хватило же ума отказаться-а вы говорите...
IP: 195.248.186.---
22.03.07 16:20 ___Наталья
ФОТО-супер!
А технологии тупые были у всех.И если доны,как обезьянки ,решили отбросить российских,оплатив амерам,Ну использовали задалдоненое старое,Юля доизобретала солидаризм,поливая при этом своей грязью соратников-конкурентов-все они были неудачливы и смешные,и чем дальше от выборов-тем виднее это им самим.
IP: 213.160.129.---
22.03.07 16:18 ___janna
Мустафа, а чому цікаво, ти до Юльчиного штабу не доліз? Регіонали своє зробили, їх люблять і їм вірять люди. а от чому тобі слабо розкласти по поличках юльчин провал, а також її піарників, її плакати Бєлкі і Стрєлкі, хто постачальник її блузочок за 175 тис. євро тощо.
Однобокий ти Мустафа.
IP: 194.140.228.---
22.03.07 16:09 ___Odessa2007
А еще были инопланетяне, баушке Параске черти увиделись, а Ющенко гномов увидел. Слава богу, что это фантазии, а то глядишь галючинации, бред начнут публиковать.Всего Вам наилучшего.
IP: 195.39.210.---
22.03.07 16:03 ___yashma_don
да, фото автора скоро станет культовым :-))) спасибо Анне Андриевской


Краще за тиждень
Інтерв