Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 82.144.202.---
03.05.06 17:35 ___Бабер
Помогите пожалуйста, можете переслать мне фотографии Фирташа, в хорошем качестве на почту. baber@meta.ua
Облазил весь сайт "фан-клубу БК "Київ"" но фотографий не нашол.
Или дайте сылку на фото!
Спасибо
IP: 195.114.129.---
03.05.06 14:11 ___АВ
То Буквар. Обеспечение газом касается 47 млн. И зависеть от мрачной компании никому не хочется. Хотя учитывая интервью Фирташа ВВС, если это правда, то перед ним нужно снять шляпу. Но столко тумана вокруг РУЭ! Я повременю. В 1993г. я по совету коллеги перевел на ему знакомую фирму 0,5 млрд купонов за 2 цистерны дизтоплива. Потребовались значительные усилия, чтобы вернуть деньги, т.к. у них дизтоплива не оказалось.Я научен работать только с проверенными партнерами. А как проверить РУЭ? Что на уме
IP: 195.114.129.---
03.05.06 13:58 ___АВ
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 195.114.129.---
03.05.06 13:58 ___АВ
То Буквар. Я не специалист в проблеме поставок презервативов в Украину. Мне ближе колбаса (тоже ваш пример). Я писал, что покупая колбасу Вы не идете в подворотню за ней к непонятной бабульке, а - в супермаркет, имя которого Вам гарантирует качество товара. Т.е. есть бренд, который Вы проверили и доверяете ему. И в этом сл. нет нужды в знании хозяем магазина: имя фирмы - гарантия. А что с РУЭ? Проверенная? Нет! Кто за ней стоит - сплошная мутка. Но речь идет не о кг колбасы для Вас, а стране.
IP: 195.245.215.---
30.04.06 19:55 ___Инквизитор
мафии. "Постачальник" всем нравится. Мутный посредник - нет.
Мировое сообщество поддержало нас в войне, т.к. речь шла о войне Украина-Россия. Следующая война будет Украина-РУЭ. По мнению тех же Известий, Украина будет воевать сама с собой.
Кто нас поддержит в этой коррупционной разборке?
IP: 195.245.215.---
30.04.06 19:55 ___Инквизитор
мафии. "Постачальник" всем нравится. Мутный посредник - нет.
Мировое сообщество поддержало нас в войне, т.к. речь шла о войне Украина-Россия. Следующая война будет Украина-РУЭ. По мнению тех же Известий, Украина будет воевать сама с собой.
Кто нас поддержит в этой коррупционной разборке?
IP: 195.245.215.---
30.04.06 19:49 ___Инквизитор
Газ, полученный сверх квоты оплатим по 230. А квоту перебрали, не от того, что зима холодная, а от того, что количество газа по 95 заведомо недостаточная.
"Це їхня проблема."
Это наша проблема. И когда Известия сливают Фирташа, это удар по украинской стороне РУЭ.
Окончится полугодие, война продолжится. Вину свалят на украинцев однозначно.
Транзита подобные пертурбации не коснутся, там прямой контракт, без мутных посредников.
Газ надо покупать не в Нигерии, а в России у русских, а не у еврейской
IP: 217.65.242.---
30.04.06 17:53 ___Буквар
-- РОСУКРЕНЕРГО не альтруїсти, вони і з 95 доларів мають навар. РОСУКРЕНЕРГО відстьогує Путіну. Це їхня проблема. Можна, звичайно, наполягти: ні, нечесний Путін, давай ми будемо купувати в тебе газ напряму за 230, а ти чесно віддаси їх Російській державі. На українському кордоні газ коштує 95. В Україні немає ніяких непрозорих схем -- ніякого бартеру, ніяких векселів. Кабмін встановив максимальну націнку, яку ніякий газотрейдер не може первищити. Україна отримує за транзит грошима. Немає ніякого дерибану. Тільки папуаси можуть вважати, що це погано.
IP: 217.65.242.---
30.04.06 17:45 ___Буквар
- якщо Україна залежить по газу від міжнародної мафії, то мафія це 1) Газпром, 2) Фірташ, 3) Фурсін. Тоді Газпром треба похєрити, Фурсіна посадити (він живе в Одесі), а Фірташа заложити в Інтерпол (його знайти не важко, ВВС взяло в нього інтерв"ю)

-- українці не папуаси, тому я не хочу, щоб, як я вже сказав, з подачі єбанутої баби, всі 47 мільйонів населення цікавилося засновником постачальника газу. Не подобається постачальник -- можна купити газ у Норвегії за 300, або побудувати газопровід в Іран, який курди будуть кожного дня підривати. Можна ще з Нігерії возити, але тоді вся країна буде працювати тільки на газ.
IP: 217.65.242.---
30.04.06 17:44 ___Буквар
Инквизитор,

- прямий контракт із ГАЗПРОМОМ коштує 230.

- туркменський газ коштує 50 в Туркменістані, далі його треба перенести через чотири країни в бідонах, щоб він був по 50. В Україні стільки тари немає.

- 95 доларів платиться за певний обсяг газу -- там є і російський і туркменський (одного туркменського нам би не вистачило)

- ключові слова в договорі такі: "жодна зі сторін не може змінити ціну (на газ і транзит) без згоди іншої сторони", тобто термін дії чи то півроку, чи то 25 років не мають значення. Угода складена так, щоб сторони домовлялися. Звичайно росіяни схочуть підняти ціну на газ, але Україна може запропонувати адекватно підняти ціну на транзит. Якщо Росія не захоче, то Україна теж може не погодитися з ціною на газ. Хочете розірвати договір? ОК, ми теж розриваємо, платіть 5 доларів за транзит. Тому не треба особливо наголошувати на тому, що 95 -- це тільки на півроку, а 1,6 -- це на 25 років.

- якщо Україна залежить по газу від міжнародної мафії, то мафі
IP: 195.245.215.---
30.04.06 16:17 ___Инквизитор
Букварь, украинцы не папуасы, что бы их не интересовал простой вопрос, почему страна по газу зависит даже не от России, а от международной мафии?
Почему ГАЗПРОМ с Нафтогазом по транзиту имеет прямой контракт, а по поставке все замыкается на РУЭ?
Может, в Папуа-Новой Гвинее еще есть троглодиты,котрые верят,что фирма-посредник работает из чистого альтруизма?Покупает дороже,продает дешевле?
Или все-таки продает туркменский за 50 на первое полугодие нам по 95?
IP: 217.65.242.---
28.04.06 18:04 ___Буквар
У той же час міністр Яценюк відзначив: "Якщо яка-небудь компанія обвинувачується або підозрюється у відмиванні коштів, обов'язково керівництво цієї компанії, вибачте, повинне сидіти у в'язниці". "Але це робота не уряду, це робота відповідних спеціальних служб. Робота уряду - забезпечити нормальні ціни на енергоносії, у тому числі і на газ", - додав Яценюк.

От ми з міністром не змовлялися, але я на форумі говорив приблизно те ж саме. Спокійно, міністром я бути не хочу. А Яценюк був би супер прем"єр-міністр. Оце й був би компроміс у помаранчовій коаліції. А Юлі можна було б дати будь-яку іншу найвищу державну посаду, яку вона, звичайно, завалить, але наслідки не були би такі катастрофічні для країни.

Арій, приємних вражень бажаю на вихідних. І гарної погоди.
IP: 213.227.210.---
28.04.06 17:58 ___Арій
Пропоную вирішити газові проблеми забороною реклами Еспумізану - тоді газу буде вироблятись достатьньо в нас самих - тільки трубопровід треба буде підключити:-)

З наступаючими вихідними всіх!)))
IP: 217.65.242.---
28.04.06 17:45 ___Буквар
От саме професіоналізм директора і повинен цікавити українську сторну, а не то, хто там -- Фірташ, Мірташ чи Бірташ. Якщо там власником числиться Джек Потрошитель, то це повинно цікавити правоохоронні органи. Це погана манера, коли з подачі єбанутої баби власниками постачальників чи то газу, чи презервативів цікавляться всі 47 мільйонів жителів держави. Для споживачів повинно бути головне, щоб презервативи не рвалися, а газ грів. І за нормальною ціною.
IP: 217.65.242.---
28.04.06 17:41 ___Буквар
АВ, презервативи -- це такий ж стратегічний продукт для України, як і газ. Від якості презервативів залежить здоров"я нації. Але закупівля іноземних презервативів не регулюється міждержавними угодами. Так само й закупівля газу -- це двостороннє питання НАФТОГАЗУ і ГАЗПРОМУ. Хоче інша сторона посередника і при цьому знижує ціну -- на здоров"я. Це не є привід для того, щоб відкривати структуру його власності. Не власники керують фірмою, а її директор.
IP: 195.114.129.---
28.04.06 17:26 ___АВ
То БУкварь. Вы ответили по проблеме Марса. Но Вы сравнивали снабжение Украины газом с покупкой колбасы и презервативов. И Вам говорили с аргументацией, что эта параллель не совсем корректна и почему.
IP: 195.114.129.---
28.04.06 17:18 ___АВ
То Буквар. Вот видите, теперь ваша позиция стала понятнее. Есть одна пословица на сей счет, окончание у нее "..., но не сдамся." Но я не буду ее приводить. Все аргументы и Вы и я изложили. Вот только хамить не нужно, по поводу того кто что знает. По вашему вопросу могу только ответить, что аналогичную контору в РФ возглавляет С. Кириенко. Знаете такого? И по поводу "трепещущего сердца". По крайней мере ЮВТ четко и определенно ведет свою линию, не то что НУ и ВАЮ, никак не могут решиться 30 дней.
IP: 217.65.242.---
28.04.06 16:43 ___Буквар
От тільки морально воно було зроблено через сраку. І піндьож, який піднявся з приводу, що не вартує навіть плювка, був особливо шкідливий. Я думаю, що шкоди нанесено на вартість не одного "Мерседеса".

АВ, а вас, до речі, не цікавить, на якій машині їздить глава іншої державної компанії -- ну, наприклад -- ЕНЕРГОАТОМ. Я впевнений, що ви навіть не знаєте, що це таке. Не цікавить. Бо вам це не заклало в мозок "серце, яке завжди тріпоче".
IP: 217.65.242.---
28.04.06 16:38 ___Буквар
Нормальний бізнесмен знає, що вигідніше купити собі приміщення, аніж витрачатися на його оренду. Я працюю в бізнесі вже 12 років. За оренду, яку я сплачую, вже можна було б купити 5 трикімнатних квартир. Але немає на це грошей всіх вкупі і відразу. Можна взяти кредит, але дорого. І хто-зна, що може статися в бізнесі.

Так що рішення НАФТОГАЗУ відмовитися від оренди старої машини і купити нову, тим самим збільшивши капіталізацію фірми було економічно правильним. І вигідним для держави.
IP: 217.65.242.---
28.04.06 16:34 ___Буквар
А як не маєш терпіння почекати, то думай, що говориш, коли на тебе прийшло замовлення. Але рагуль є рагуль. Підставив себе, президента.

Насправді збитків державі від цього Мерседеса -- 0. По перше, "Мерс" падає на баланс НАФТОГАЗУ і збільшує капіталізацію компанії, яка належить державі. Мерседес -- це ті ж самі гроші. Ну, правда, він амортизується з часом. По друге, НАФТОГАЗ раніше платив за оренду тачки, витрачав величезні гроші і при цьому не володів машиною.
IP: 217.65.242.---
28.04.06 16:30 ___Буквар
АВ +++Это Вы, если не ошибаюсь, защищали Ивченко с его Мерсом? Вы довольны приведенной Ивченко "экономикой" сделки и продажей авто бомжу?+++

Я вважаю, що керівник НАФТОГАЗУ має право на престижні автомашини. І не президента це справа говорити йому їх продавати. Просто Івченко -- рагуль. Він все робить у невідповідний час і у невідповідному місці. Ти знаєш, що ти під прицілом, що ти об"єкт жорсткої критики, що від тебе рикошетом стріли відбиваються на главу держави. Почекай з тим Мерсом!
IP: 217.65.242.---
28.04.06 16:23 ___Буквар
АВ, +++Похоже что Вы отвечаете только на удобные вопросы и любите упрощать все до колбасы и презервативов.+++

АВ, я Вас згадав, Ви мене тероризували на форумі про "Мерс" Івченка. Я ж Вам сказав ще тоді, що мені шкода часу, витраченого на нашу суперечку. Ви живете в Радянському Союзі. Я живу в капіталістичній країні (неважливо -- добра вона чи погана). Я звик дбати про себе сам. Мене не цікавить "Мерседес" Івченка. Більше того, я вважаю, що справа не варта виїдженого яйця. Сам Івченко -- рагуль
IP: 194.106.208.---
28.04.06 16:22 ___Hot
Арій
Бояться ничего нельзя, это правильно.
Вот только просчитывать все равно нужно наперед.
Это у нас такие как Тимошенко готовы сразу кидаться в бой махать кулаками, а потом зализывая раны думать.
Думать нужно сначала.
IP: 217.65.242.---
28.04.06 16:14 ___Буквар
Bus, а я люблю львівські "лагери" -- 1715, "Преміум". Є ще новий львівський бренд -- "Перша приватна броварня". Пиво називається "Платинум". Ну не скажеш, що фантастичне, але -- інше і тому цікаве.

Ти ще тут? Може, ми десь недалеко, разом сходимо?
IP: 213.227.210.---
28.04.06 16:12 ___Арій
Нот

"чем могла грозить Украине такая сварка с Российе"

Так розкажіть мені Ви.

Я вважаю, що не треба нічого боятися, так само як не треба боятися побитись з хуліганом, мотивуючи це тим, що й сам у пику отримаєш. Ну отримаєш - але ж і гідність свою відстоїш. Так само і політиці - не можна виставляти себе слабаком - треба битися до останнього.
IP: 194.106.208.---
28.04.06 16:01 ___Hot
Арій
Красиво рассказываете. Вот только попробуйте это реализовать. Вы что реально не понимаете, чем могла грозить Украине такая сварка с Российе, тем более с превлечением судов. Отношения и так испорчены. Я конечно не говорю, что с Россией нужно целоваться, просто нужно просчитывать наперед все последствия и политичесике и экономические.
IP: 217.65.242.---
28.04.06 16:01 ___Буквар
NETTO, Ви теж справляєте приємне враження. Я вважав би за честь з Вами зійтися ближче -- от, наприклад, з велкими задоволенням разом із Вами садив би Івченка на кіл, навіть виконував би якусь там другорядну функцію -- тримав би там кілок чи щось там інше.

Ви питаєтеся, що я роблю на форумі замість того, щоб когось там вчити. По-перше, нащо вчити когось, кого ми маємо посадити на кілок. По-друге, форум -- це наркотик і я, як і багато хто з моїх співрозмовників, втягнувся.
IP: 195.114.129.---
28.04.06 16:00 ___АВ
То Буквар. Похоже что Вы отвечаете только на удобные вопросы и любите упрощать все до колбасы и презервативов. Но так и не ответили на мой пост от АВ 28.04.06 13:00. Наверное неудобно?
IP: 212.68.162.---
28.04.06 15:59 ___Bus
To: Буквар

Люблю світле, свіже, прохолодне, з дрібнесенькими бульками у високому бокалі пиво...
І чи то буде пільзнер, чи хайнекен, чи стелла, або прости якийсь туборг чернігівського розливу, або навіть сармат чи львівське, все одно отримуватиму задоволення... Бо задоволення теж люблю!

Веселих свят!
IP: 217.65.242.---
28.04.06 15:51 ___Буквар
Bus, гарна ідея пити пиво. Але я Тобі навздогін ще кину месідж. Може, долетить . У нас в Україні є повно метану. Але мало природного газу. Ментан є у вугільних шахтах. Поки що він працює кілером: вбиває шахтарів. Але є такі ідеї, щоб використовувати його як паливо і зменшити залежність від російського природного газу. Щось, як завжди бракує, то коштів, то бажання, то просто срака важка.

А яке Ти пиво любиш?
IP: 81.31.42.---
28.04.06 15:47 ___NETTO
Буквар, я тут ознакомился с последними комментариями. Ваши диалоги с оппонентами создают позитивное впечатление о Вас. Но у меня возникает вопрос: "что вы, как грамотный специалист по нефтегазовым вопросам, здесь на пустопорожнем, в общем-то, форуме делаете битый час???"
Поучать нужно не встречных прохожих, а тех которые крутят нефтегазовый руль.
И мне, как дилетанту, понятно только одно: таких мутил, как Ивченко (и заодно тех, кто их покрывает) нужно садить на кол. Тогда будет намного лучше
IP: 193.108.49.---
28.04.06 15:41 ___Bus
Друже Буквар, не ображайся!
Відверто кажучи я не такий вже й дока у тих клятих газах. Однак згідно з ГОСТ "Газы горючие природные для промышленного и коммунально-бытового назначения" природний газ, що використовується та транспортується трубопроводами складається мінімум на 98% з метану+домішки.Хоча прогресивні соціалісти на своїх зібраннях виробляють цілком природним шляхом газ іншого складу.Щодо вдосконалення - працюю над цим. Зараз вирушаю пити пиво. Всім гарних вихідних. Бережіть печінки:)
IP: 213.227.210.---
28.04.06 15:33 ___Арій
Буквар

"Нас не повинно це цікавити, що робиться з газом до нашого кордону."

Отже, якщо посередник змішує туркменський газ по 50 долл і російський по 230 і отримує 95, то що могло завадить "Нафтогазу" купувать і вже в Україні виводити середню ціну на газ, яка, без посередника все одно була б менша як зараз. Крім того, виходячи з ціни 230 можна було б установити ціна на транспортування до Європи 3-4 долл і ще й отримувати непоганий прибуток з цього.
IP: 217.65.242.---
28.04.06 15:22 ___Буквар
Bus, я допустив помилку. Природний газ транспортують. У скрапленому вигляді. Ну але й ти грамотєй ще той. По перше, природний газ і метан -- це дві больші разниці. По друге, не протиставляй природний газ і скраплений газ. Будь який газ може бути скраплений, якщо його довести до цього стану. По третє, ми тут сперечалися з Alex-Kiev трохи не про те. Він припустив, що газоконденсат може бути альтернативою природному газу. Так що за матчасть теж не забувай. Вдосконалюйся.
IP: 213.227.210.---
28.04.06 15:21 ___Арій
продовження

підприємств, які належать російському капіталу, які потім би збанкрутували і за копійки відійшли б назад українському народу.
4. Була б проблема у Росії - куди дівати зайвий газ, на який ще ні контрактів ні відповідних газотранспортних систем нема.
5. Міжнародна реакція - дуже негативна для Росії.
6. Швидше побудували б альтернативний газопровід Іран-Азербайджан, Грузія - ЧорнеМоре - Україна.

IP: 62.244.4.---
28.04.06 15:20 ___Naz
Фірташ, Фурсін... І скажете після цього, не існує теорії всесвітнього маланського заколоту
IP: 217.65.242.---
28.04.06 15:16 ___Буквар
+++ Газоконденсат [Natural gas liquids (NGL)]
жидкие углеводороды, встречающиеся в соединении с природным газом +++

Alex, Ви говорили про газоконденсат в якості альтернативи природному газу. Я вам відповів, що газоконденсат не може бути альтернативою природному газу, бо цей продукт є ближчий до нафти і з нього виробляють моторні палива і скраплений пропан-бутан.

Не виправдовуйтеся. Я теж допускав помилки, визнаю. Природний газ може транспортуватися танкерами у скрапленому виді.
IP: 213.159.245.---
28.04.06 15:15 ___alex-kiev
Буквар
Да Вам батенька от паранои пора лечится....у вас везде одни БЮТовцы...
IP: 213.227.210.---
28.04.06 15:14 ___Арій
Hot

"Ну подала бы Украина в суд, Россия газ отключает, и что, на дворе зима минус 30. У нас тогда не один Алчевск бы произошел. "

1.В наших газосховищах газу було як мінімум на 3 місяці.
2. Більшість газу ми експортуємо із Туркменістану.
3. Туркменський, узбецький, український і газ, який ми отримуємо за транспортування російського газу в Європу складають не менше від 80% загальних потреб України. Тому катастрофи у нас би не було, в крайньму разі можна було б відімкнути газ з деяких
IP: 194.106.208.---
28.04.06 15:14 ___Vila
Буквар
Насправді Mikrosoft контролюють Безсмертний, Третяков і Порошенко. Зараз вже зібрано багато доказів з цього приводу, і Юля Тимошенко в найближчий час дасть прес-конференцію.
*************
Смешно!
Я не удивлюсь если такое произойдет.
Юля обычно делает абсурдные заявления в таком духе.
Становится все больше и больше похожа на Витренко.
IP: 213.159.245.---
28.04.06 15:12 ___alex-kiev
Hot
Согласен на 100%. Нужно следовать в первую очередь интересам Украины, а не интересам любой другой страны (Россия, Туркмения), компании (Газпром, РУЕ) или личности (Путин, Фирташ, Третьяков и др.)
IP: 217.65.242.---
28.04.06 15:11 ___Буквар
Alex, наївний +++Спросите любого пользователя кто учредитель Майкрсофт...+++
Ви, напевно, думаєте, що Біл Гейтс. Як Ви помиляєтеся! А Ви не знаєте, що ще в час роботи Турчинова на посаді глави СБУ внаслідок оперативно-розшукової діяльності було розкрито, що Біл Гейтс -- це підставна особа. Насправді Mikrosoft контролюють Безсмертний, Третяков і Порошенко. Зараз вже зібрано багато доказів з цього приводу, і Юля Тимошенко в найближчий час дасть прес-конференцію.
IP: 194.106.208.---
28.04.06 15:11 ___Fro
Арій
Вы знаете, посредники иногда нужны.
Если их существование делает цену выгодной, тогда пусть себе будут.
IP: 213.159.245.---
28.04.06 15:09 ___alex-kiev
Bus
Прохождение танкеров с СПГ через Турцию, это вопрос договоренностей на уровне глав государств. При необходимости ведь танкеры с сырой нефтью из Ливии заходили на Украину.
IP: 194.106.208.---
28.04.06 15:09 ___Hot
alex-kiev
Россия нас всегда будет пытаться прогнуть, но у нее ничего не получится. Главное очистить страну от российских ставленников и все будет нормально.
IP: 193.108.49.---
28.04.06 15:02 ___Bus
To: alex-kiev
Турки не пустят танкеры с LNG через Босфор, так как считают их транспортами, создающими повышенный риск для прибрежных районов. Эту позицию они неоднократно озвучивали. Так что LNG здесь не будет.

Звернення до політично активного фіхівця:

Букварь!
Не знаешь слов, не мучай песню! Ты что, с гор спустился за солью? Природный газ уже лет 20 транспортируют в танкерах. Во Францию так 30% газа заходит. Не скрапленного, а природного - метана. Учи матчасть, проффесор.
IP: 217.65.242.---
28.04.06 15:00 ___Буквар
Арій, посередник РУЕ нам потрібний не для того, щоб накручувати ціну, а для того, щоб її знижувати. Із 230 до 95.

Точніше сказати: він потрібний не нам, а Путіну. Як Ви думаєте, чому в Росії ніхто не здіймає галас з приводу того, що газ в Україну постачає РУЕ? Тому що це їхня ідея. А полягає вона в тому, що Путін має свій процент від діяльності РУЕ. Грубими словами: Фірташ відстьогує. Як ви хочете, щоб поступила Україна. Сказала: ні, нечесний Путін, давай газ по 230, але ніяких відкатів!

Нас не повинно це цікавити, що робиться з газом до нашого кордону. Головне, що ми його отримуємо по дешевій, в принципі ціні, порівняно з ціною світового ринку.
І головне, що в Україні не буде того дерибану, який забезпечували схеми Бакая-Бойка.
IP: 213.159.245.---
28.04.06 14:59 ___alex-kiev
Буквар
А если Вашими мозгами управляет г-да "любі друзі", то Вы наверное никогда не сталкивались в бизнесе при заключении крупной сделки или выдачи кредита с практикой просматривать учредительные документы контрагента. Я Вам сочувствую. А насчет имени учредителя, то конечно можно и таким как Вы не интересоваться такими "мелочами", поскольку это из области клановой олигархической экономики времен Кучмы...туда Вам с "друзями" и дорога...Спросите любого пользователя кто учредитель Майкрсофт...
IP: 213.159.245.---
28.04.06 14:53 ___alex-kiev
Буквар
Глоссарий
Газоконденсат [Natural gas liquids (NGL)]
жидкие углеводороды, встречающиеся в соединении с природным газом
СПГ - имеет жидкое состояние, при транспортировке.
Вот о чем я говорил. А насчет коммерческих структур - и Нефтегаз и Газпром - это государственные структуры и обязательства по ним несет также и государство а Ваше РУЕ никаких обязательств не несет.
IP: 213.227.210.---
28.04.06 14:51 ___Арій
Gloom

"Ющенко правильно все сделал, посредник необходим в наших газовых отношениях."

І нащо ж він потрібен? Щоб додатково накручувати ціну?
Ви хотіли б, щоб у Вас був посередник, наприклад, при закупівлі продуктів в магазині?
Сторінки:  
1 2 3 4 »


Краще за тиждень
Інтерв