Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 82.193.96.---
28.04.06 10:56 ___Леша__Киев
Вообще уничтожить это уголовное дело, но не успели - Помаранчева революция выкинула Васильева на на свалку истории.
Зато Артеменко теперь - депутат об БЮТА, революционер.
Кстати, уголовное делу по нему так и не закрыто да и не может быть закрыто в связи с особой тяжестью инкриминируемых ему преступлений.
Ничего не скажешь - прекрасную, убежденную команду Юля привела в Киевсовет!
IP: 82.193.96.---
28.04.06 10:51 ___Леша__Киев
http://www.cripo.com.ua/?sect_id=4&aid=17
Находился под стражей 2,5 года. В сентябре 2004 года, благодаря активному заступничеству Васи Горбаля - руководителя Киевской обрганизации Партии Регионов, по совместительству нардепа прошлого и этого созывов от Партии Регионов и еще одного депутат-регионала Челомбитько, а также сдпу(о)шника Гены Руденко, которые подписали депутатское поручительство за нашего деятеля, мера пресечения ему изменена на подписку о невыезде.
Тогда же донецкие пытались вооб
IP: 82.193.96.---
28.04.06 10:46 ___Леша__Киев
А еще в Киевсовет от БЮТ прошел Андрюша Артеменко, вот это просто образец борца за идеалы Майдана. Долгое время - правая рука Бакая, потом помощник и ближайший соратник сан саныча Омельченко. В 2002 году был арестован по обвинению в хищении 4 миллионов долларов и в покушении на хищении 8 миллионов долларов. Этот деятель воровал бабки на ....липовых трансферных контрактах по продаже !!!футболистов одной американской фирме с латвийским счетом, которым сам же и распоряжался. http://www.cripo.com.ua
IP: 82.193.96.---
28.04.06 10:35 ___Леша__Киев
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 212.40.34.---
28.04.06 10:28 ___capt
А в КиевРаде от БЮТ - преступник более серьёзного масштаба. В отличие от Фадеева, который занимался тёмными делами лет 10 назад, этот продолжает всё и сейчас. Это порзирще БЮТ - начальник Юго-Западной железной дороги Кривопишин. Ставленник Медведчука, перебежчик из "Видрождення", один из главных врагов Оранжевой Революции - организатор выборных поездов, укравший миллионы на аэрофотосъёмке, которой не было, дворцах Кучмы и т.д. и т.п. И такой фрукт - в одном списке с Томенко.За скольк? Позор!
IP: 194.44.221.---
26.04.06 08:22 ___IO95
Власне на Івано-Франківщині в певних кругах до БЮТ додають префікс АТ. Пора відповісти обласному очільнику партії.
IP: 217.65.249.---
25.04.06 12:25 ___Mona
Так, в Івано-Франківській раді справді крутий склад, тут один Марусик чого вартий, на якого купа скарг у спілці захисту споживачів зареєстровано і в прокуратурі справа. А хамить він своїм клієнтам (його ПП займається продажем дверей) коротко і ясно: "Ти на депутата не наїжджай, я від БЮТу в обласній раді, і нічого ти мені не зробиш".
IP: 194.44.221.---
25.04.06 10:23 ___IO95
Також можна пройтись по Івано-Франківській міській та обласній раді.
IP: 85.202.248.---
24.04.06 22:49 ___Крок
Ну что тут скажешь. С кем поведешся от того и наберешся, крестным так сказать отцом в "бизнесе" у Юли тоже не ангел был (Лазаренко). Что у Юли такие друзи нет ничего удивителтьного, только её наивные обожатели думают что она белая и пушистая. От трудов праведных не построишь палат каменных - не станешь газовой принцеской
IP: 87.238.157.---
21.04.06 16:30 ___stepansraka
новоизбранный городской глава Луцка, за несколько месяцев до выборов вступивший в "Батькивщину" на оперативных нарадах ещё будучи замом главы обласного штаба "Нашей Украины" покрывал Юлю последними словами. Кстати, во врема своего 8-летнего деребана во время руководства Турийским районом его трижды виганяли с работы и восстановляли с помощью Р. Бессмертного - злейшего Вашего, Юлия Владимировна врага! Пока вы будете при силе Шиба Б.П. может и будет работать на вас.
IP: 87.238.157.---
21.04.06 16:18 ___stepansraka
Компетентно! Уважаемая Юлия Владимировна! разберитесь со своими деребанщиками в регионах. через исполнительный секретариат партии к Вам не пробьёшся. считаю, что позиция невмешательства и отдания всего на откуп местным царькам - начальникам штабов и облпарторганизаций со временем очень негативно скажеться на рейтинге БЮТ и наложит свой негативный отпечаток на следующие выборы. на практике - на партийный статут вашим подчинённым насрать (пардон), всё решают користолюбивые мотивы. пользуясь случаем призываю Вас заставить Кирильчука отдать исключённому за неделю до выборов из партии, бывшему главе Луцкой городской партийной организации Александру Викторову 6 тыс. грн. за январь-февраль месяц, за работу на должности руководителя Луцкого городского штаба. Человек 5 лет в партии боролся за неё и возглавил её в самые трудные для "Батькивщины" времена, когда в партию боялись идти. а за неделю до выборов его просто кинули. местные миллионеры купили Кирильчука - начальника обласного штаба БЮТ с потрохами. А Викторова в
IP: 194.106.208.---
21.04.06 12:03 ___ЮТ
http://www.zik.com.ua./index.php?news_id=42395

Это вы про этут статью? Да уж. "Чистенький" блок ЮТ.
Оказывается у Юли целый набор своих "ЛЮБИХ ДРУЗІВ"...
IP: 194.106.208.---
21.04.06 11:52 ___Актив
А вот и Юлькины "любі друзі" ...

IP: 194.106.208.---
21.04.06 11:50 ___ЮТ
смешно скаазть - не знали они! УП им глаза открыла! Та кпусть тогда
исключат заодно и братьев Буряков, и Васадзе, Хмельницкого, вонючку
Губского. И Бродского!!! Сколько можно звездеть про свой маргариновый
завод, может он ещё скажет, что на "Денди" деньги честно заработал?
IP: 195.160.220.---
21.04.06 08:58 ___borodaua
Mastodont В семье не без урода Об этом надо писать чистить команду. А не оправдывать свое предательство. НСНУ исчет соринку в глазу БЮТ -пусть выймет бревно со своего глаза.
IP: 87.238.157.---
20.04.06 20:59 ___svolochi
Та ви подивіться на рожу цього Кирильчука - хабарник, аж очі на лоб лізуть від баксів, які загріб під вибори. А тут ще й синочок бабло німецьке просрав. Хто ж віддаватиме?
IP: 87.238.157.---
20.04.06 20:48 ___Mastodont
Прочитайте статтю на www.zik.com.ua. Ось вам і ше один перевертень з Юліної команди. Знайомтесь: Євген Іванович Кирильчук, народний депутат України від БЮТ. Прикриває власні корупційні зв"язки з Волинськими високопосадовцями та фінансові махінації сина депутатським мандатом. Розпродав списки від районних до Волинської обласної ради, куди ввійшли люди, більшість з яких в "Батьківщині" нещодавно, їх ніколи раніше не бачили і не знали і працювали вони на кучмівський режим.
IP: 87.238.157.---
20.04.06 20:38 ___Mastodont
яка допоможе Євгену Кирильчуку вирішити проблеми підприємства, яке пов’язують з його сином. Мабуть, ліпше погодитися на скандал у волинському політикумі, ніж допустити справу до міжнародного скандалу...
IP: 87.238.157.---
20.04.06 20:36 ___Mastodont
Свого ставленика на посаді Луцького міського голови після цих, найбрудніших в історії міста, виборів Євген Кирильчук уже має. Проте найвагомішим у фінансово-політичних торгах залишається крісло голови обласної ради. Беручи до уваги майбутнє створення облвиконкомів, місцева влада невдовзі отримає значно більше повноважень, аніж державні адміністрації. Тому, напевно, не зовсім на голому ґрунті Луцьком пішла гуляти чутка, що обласну раду може очолити людина або ставленик фінансово-промислової групи
IP: 87.238.157.---
20.04.06 20:35 ___Mastodont
Куди ж поділися партійні кошти?

Додайте до цього, що агітатори та члени ДВК від Блоку Юлії Тимошенко в області до цього часу скаржаться, ніби недоотримали за свою роботу по 200-300, а той й 400, обіцяних гривень. Якщо усе просумувати, то вийде чимало. У кошторисі витрат на виборчу кампанію ці кошти, вочевидь, були закладені. Куди ж поділися ці гривні?

IP: 87.238.157.---
20.04.06 20:34 ___Mastodont
А пан Кирильчук з його багаторічним досвідом – неперевершений мастак у цьому.

Доброю нагодою стала виборча кампанія. На Волині всім відомо, яким чином і за якою методою формувалися списки кандидатів в депутати різних рівнів. БЮТ отримав в області більше як 150 депутатських мандатів. Більшість із новообраних депутатів – бізнесмени, що, з одного боку, говорить саме за себе. З іншої ж боку, як відомо з надійних джерел, у фінансуванні кампанії блоку на Волині виявлені значні незаплановані витрати
IP: 87.238.157.---
20.04.06 20:33 ___Mastodont
Виникло цілком логічне питання про повернення інвестицій, а отже, можливого банкрутства будівельної компанії.

Саме в такий спосіб економіка несподівано втрутилась у політику сімейства колишнього компартійного боса Євгена Кирильчука. А якщо так, то чому не може бути навпаки? Як в Україні вже не раз бувало, суто економічні проблеми іноді вирішуються політичними методами. Можуть вони бути вирішені і в цьому випадку, головне, — вдало провести політичні торги.
IP: 87.238.157.---
20.04.06 20:29 ___Mastodont
Але пізніше українська бюрократія своїми «довідками на довідки» настільки «дістала» німців, що вони навіть виявляли бажання залишити волинські терени і перенести свій бізнес до іншої країни.

Саме в цей час виникла ще одна проблема: окремі витрати (за деякими даними, близько 2 мільйонів у.о.) не були заплановані німцями в бюджеті проекту будівництва заводу. Тобто, гроші були витрачені не за призначенням.
IP: 87.238.157.---
20.04.06 20:27 ___Mastodont
Голова Волинської ОДА Володимир Бондар тоді пропонував іншого, доволі відомого на будівельному ринку України генпідрядника. Однак вибір чомусь упав саме на підприємство, на яке має вплив син нардепа Євгена Кирильчука.

Дивні справи почалися ще тоді, коли будівництво заводу стало найбільшим інвестиційним проектом на Волині. Тисячі обіцяних робочих місць мали б значно підняти економіку краю. Однак не так сталося, як гадалося. Спочатку сприяння волинської влади було доволі щирим.
IP: 87.238.157.---
20.04.06 20:24 ___Mastodont
Відомо також, що на будівництво цього заводу, а отже освоєння цього «ласого шматочка» інвестицій оголошувався тендер, і німецька сторона погодилася, аби право стати генпідрядником отримали не їхня, а українська будівельна фірма.

Був великий галас, звучали хвалебні оди навколо заводу, але усе це мало дивний результат: право на будівництво заводу електромереж для німецьких авто отримала майже нікому не відома фірма.
IP: 87.238.157.---
20.04.06 20:22 ___Mastodont
Для місцевих ЗМІ не є секретом, що йдеться про німецький завод із будівництва бортових електромереж, який будує поблизу Луцька німецька компанія «Кromberg & Schubert». Сума інвестиційної угоди, укладеної трохи більше року тому між Волинською ОДА та німецькими інвесторами, становить близько 18 мільйонів євро.

IP: 87.238.157.---
20.04.06 20:18 ___Mastodont
«Батьківщина» розрахується за сина?

У волинському обласному тижневику «Віче» від 13 квітня ц.р. у рубриці «До нас дійшли чутки, що...» опубліковано викривальну інформацію такого змісту: «Фірма, яка будує завод із виготовлення електрообладнання для німецького «Мерседеса», стала банкрутом. І тепер за рахунок бюджету міста Луцька прокладатимуть усі необхідні комунікації до згаданого заводу..».www.zik.com.ua/
IP: 195.160.220.---
20.04.06 19:12 ___borodaua
Дорогая Ю связалась с мудаками Повешвют всегх собак Не от моешся.Союз временный с ПР Пркзидента в туман НСНУ - разорвать. 15 % победа будет за нами
IP: 62.221.53.---
20.04.06 14:31 ___львівчик
а у Львові є "такі"?
IP: 194.106.208.---
20.04.06 13:21 ___Zpada
Оказывается Юлька криминальный авторитет высшего сорта. Лазаренко и Янук отдыхают. Ну ну
IP: 194.106.208.---
20.04.06 13:08 ___Olezhe
І після цого Юля може казати, чо вона хоче бандитів в тюрми посадити, та у депутати в неї краще виходить.
А народ попереджали, дивіться списки партій, а не перші пятірки. Не послухали.
Ганьба Юлі!!!!!!!
IP: 194.44.221.---
20.04.06 12:13 ___IO95
2NELLI 19.04.06 20:34
Где кончается надежда там начинает дышать смерть.
IP: 194.106.208.---
20.04.06 12:06 ___Hot
VitY
Конечно-конечно, зачем искать бандитов. А зачем тогда Турчинов перекопал весь архив СБУ во время своего управления? Уничтожал дела, прослушкой занимался. Это нормально? А теперь эта коза собирается штурмовать СИЗо в случае его ареста. Вот справедливость по-вашему.
IP: 194.106.208.---
20.04.06 12:02 ___Gon
Актив
Попрошу не опошлять это уважительное словосочетание.
Для юлькиных больше применимо слово кореша.
Которых кстати оччччень не мало.
IP: 194.106.208.---
20.04.06 11:35 ___Актив
Юлины "Люби друзі" начинают проявлятся понемногу тоже, я смотрю...
IP: 194.106.208.---
20.04.06 11:31 ___Тиха
Brutto
Я думаю, что его внесут в список по другой области просто. Только всё немного поуляжется.
IP: 81.31.42.---
20.04.06 09:17 ___Бродяга
Ухты, оказываеться у Москвы фамилия Фадеев. А кто знает фамилии Прыща, Черепа, Фашиста..?? Особенно в какой-нить житомирской или полтавской области?? Да в любом обласном центре есть свои "Москвы", погремухи которых у всех на устах..Вот только фамилии и в лицо никто не знает.. Да и от дел Москва отошёл даааавно. А если есть за ним чего висячее, так это в работа орлов Луценко ... ему и карты в руки ;))
IP: 193.19.246.---
20.04.06 08:26 ___VitY
А я б на місці автора шукав тих злочинців, які надали оперативну інформацію і досьє. Це теж злочин.
Гадаю, автор статті не хотів би, щоб будь-хто міг отримати на нього так легко оперативну інформацію.
Якщо вже говорити про правопорядок, законність, справедливість, то в першу чергу треба слідкувати за собою і своїми діями.
IP: 193.19.245.---
19.04.06 21:46 ___Brutto
Идиотский вопрос: а бабки Москве вернут? :)))
IP: 195.160.220.---
19.04.06 21:08 ___borodaua
С тобой в Европу ? Господи , лутше в Китай. Там таким как ты и порошенки яйца отрывают или башку секут. Да лутше вызвать огонь на себя чем с такими в Европу
IP: 195.245.215.---
19.04.06 20:52 ___Инквизитор
И заголовок дурацкий "соратник". Какой он соратик? Про "Москву" я еще в 90-е слышал, когда в ночном магазине работал. Скорее всего, верхушка БЮТа не соотнесла Фадеева с "Москвой" в этих многочисленных списках.
IP: 195.245.215.---
19.04.06 20:48 ___Инквизитор
Может и смысл превращения Игорька Фадеева в авторитета Москву и имеет собой простой смысл подставить БЮТ. Кто знает. Вот Ахмет не превратился внезапно в авторитета "татарских" и бывшего шпилевого.
IP: 80.91.164.---
19.04.06 20:36 ___brodyaga
а реакция рабского стада на любую попытку их озвучивания одинакова по всей Украине: "смотрите на несунов Порошенка, Жванию, Третьякова"... если не хватает ума просто выслушать другую точку зрения, то вполне нормально что таким стадом будет править такой премьер... уровень развития второстепенной арабского государства и речи о Европе быть не может, потому что почти по заветах пророка Мухамада живете, товарищи...
IP: 85.202.239.---
19.04.06 20:34 ___NELLI
IO95
Надежды вьюношей питают!
IP: 80.91.164.---
19.04.06 20:26 ___brodyaga
а чего удивляться? дегенеративное стадо, которое избрало ЮВТ заслуживает таких руководителей, такой элиты... вполне нормальный эволюционный процесс, который снова повторяется на новом этапе развития украинской истории... к сожалению психология раба все так же сильна и за полтора десятилетия свободы она ни то что не искорена, а даже ничем не заменена... есть аналитические сводки специалистов интерпола, которые полностью вносят ясность по вышеозвученному вопросу, и суть их такая же как в статье...
IP: 194.44.221.---
19.04.06 19:52 ___IO95
2Mig21bis 19.04.06 18:48

Клас! Нарешті БЮТ почав внутрішню кадрову перебудову. Сподіваюсь вона буде глибокою і незворотньою. Якщо почистити усі авгієві конюшні на місцях, похеряти місцевих горе-керівників, перетворити БЮТ на партію - ціни їй не буде. :)
IP: 213.186.202.---
19.04.06 19:38 ___PIK-NIK
Чья бы корова мычала... Начиная с папы Порошенко и заканчивая их "новыми расширеными коалициантами " во главе с дважды отсидентом Януковичем все чалились на нарах. Не забыл и Президент о следствиях , где он был "фигурантом". И сдал своих подельников , а они сидят и за него тоже.
IP: 85.202.239.---
19.04.06 18:55 ___NELLI
Mig21bis
Вы что только из д/с? Она выгнала Волкова, который кроме хорошего ничего ей никогда не делал. Она предала Пашу, который точно также ничего плохого ей не сделал. Неужели Вы сомневались в реакции леди Ю? Это что подвиг?
IP: 81.31.42.---
19.04.06 18:48 ___Mig21bis
Смит, Тip, Арий та інш.

Досить гавкати

Загляньте сюди http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/19/41095.htm
IP: 85.202.239.---
19.04.06 18:48 ___NELLI
Арій