|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 193.108.49.---
12.12.05 17:05
___Врач
Жаль, что Юлия Владимировна Вы меня забыли! Владимир Николаевич.
IP: 85.166.186.---
07.12.05 16:38
___Skand
Chego vy ssorites`? Golodomor? A sejchas v Ukraine net mora? 5millionov umorili, perebili, eshe 5 mil. rabotajut v najmah za granitsej, chtoby ne podvergat`sja moru na svoej rodine. I eto eshe ne konets. Bespredel prodolzhaetsja. I ne kommunisty, ne russkie ustraivajit nam eto - my sami pozvoljaem vsem komu ne len` nasilovat` nashu zemlju, nas samih i nashih detej. Tol`ko posmotrite, kogo piarjat nashi gazety - eto sploshnye vory i vragi nashego naroda. Kto platit, tot i tantsuet devushku?
IP: 82.144.219.---
04.12.05 00:26
___Vol
То, что политика Ющенко против Тимошенко, навеянная его окружением, партией, блоком, УП, оборачивается в пользу Януковича, наконец стало доходить до всех их. Стали соображать, что если изгнанная ими Тимошенко не спасёт их. то Янукович научит их свободу любить.
Но доходит медленно и потому, вместо извинений и просьбы под её знамёна, НСНУ продолжает надуваться, представлять себя пупом Майдана и всей Ураины. ЯН торопить не будет. Наоборот - старайтесь кащеи Бессмертные. Юрий Вологжанинов IP: 80.3.160.---
02.12.05 23:38
___ukelena8888
Для всех. Я была и остаюсь человеком который голосовала и буду за Ющенко.Я уверена что он наилучший из 3-х президентов которые были в период после С.Союза.Я думаю разочаровываться рано.мы его как выбрали?-на Майданах.УВЕРЕНА: СВОИ ПРАВА И ТРЕБОВАНИЯ НАДО ОТСТАИВАТЬ ТАМ ЖЕ. ХОТИТЕ БЫСТРЕЙШЕГО РЕВОРМООБРАЗОВАНИЯ-СОБИРАЙТЕСЬ НА МАЙДАНАХ И ТРЕБУЙТЕ!!!ПУСТЬ БЫСТРЕЕ ШЕВЕЛЯТЬСЯ! Я УВЕРЕНА-ВОЙСКА ОН НАВРАВЛЯТЬ НА НАРОД НЕ БУДЕТ(НЕ КУЧМА ОН). НА МАЙДАН!УКРАИНЦЫ ВЫ сможете воспитать власть сами.
IP: 80.3.160.---
02.12.05 23:38
___ukelena8888
Для всех. Я была и остаюсь человеком который голосовала и буду за Ющенко.Я уверена что он наилучший из 3-х президентов которые были в период после С.Союза.Я думаю разочаровываться рано.мы его как выбрали?-на Майданах.УВЕРЕНА: СВОИ ПРАВА И ТРЕБОВАНИЯ НАДО ОТСТАИВАТЬ ТАМ ЖЕ. ХОТИТЕ БЫСТРЕЙШЕГО РЕВОРМООБРАЗОВАНИЯ-СОБИРАЙТЕСЬ НА МАЙДАНАХ И ТРЕБУЙТЕ!!!ПУСТЬ БЫСТРЕЕ ШЕВЕЛЯТЬСЯ! Я УВЕРЕНА-ВОЙСКА ОН НАВРАВЛЯТЬ НА НАРОД НЕ БУДЕТ(НЕ КУЧМА ОН). НА МАЙДАН!УКРАИНЦЫ ВЫ сможете воспитать власть сами.
IP: 194.187.130.---
23.11.05 19:39
___bonus
Як вже набридли ці демагоги комун-їсти!
Скільки можна дурити цей народ? Наша сімя пережила всі ваші досягнення. Мій дід, учасник бою під Крутами, загинув в таборі під Норильском. Вся його сімя була виселена на поселення в північний Казахстан. Сімя моєї мами пережила голодомор. Мене КГбешники хотіли зробити стукачем. Але ми вижили!!! І не втратили гідності. Від щирого серця співчуваю сімї Тимошенків. Український Нюрберг комуністичній ідеології ще попереду! Слава Україні і її Героям! IP: 194.44.105.---
23.11.05 09:41
___Ягуарій
Комуністе. Мої діди і прадіди перемогли, бо вижили в геноциді, народ наш живий, а вашої бандвлади немає. Вас лічно ще судитимуть за Голодомор. Виконавці здохли, діти непідсудні, під суд спадкоємців ідеології. Як ізраеліти поступають з тими, хто не визнає Голокост?
І до чого чистота раси? Ви що прихильник цього ідіота, який занапастив чудовий шанс знищити Імперію Зла? Он у Ліфляндії націоналісти, там що черепи міряють, за 5-у грахву хапають? Всі процвітають, правда, не всі голосують. Це мудро. IP: 212.82.217.---
22.11.05 15:23
___kommunist
Ягуарій
Друже, на жаль (чи на щастя) фантазії – саме у Вас. Перечитайте свій пост ще раз: «ось якби переміг Петлюра, то…» Друже, Петлюра, Скоропадський, Гітлер, Бандера зазнали нищівної поразки. І це історичний факт. А ми ще повернемося. Перш ніж хаяти комуністів, пригадайте, що саме Ваші діди та прадіди будували СРСР. А лаяти дії своїх предків – найганебніший гріх. IP: 221.201.102.---
22.11.05 15:19
___ukrainochka
YUSHCHENKO TAK!
IP: 221.201.102.---
22.11.05 14:52
___ukrainochka
yia perebuvayiu zakordonom, skajit, tchy bagato ludey zibraloss na Maydani? Yiakyy nastriy na vulytsi?
IP: 221.201.102.---
22.11.05 14:42
___ukrainochka
Yiuchshenko ta Yulia razom? Nehay. Zgodna. Tilky ne Yianukovytch, Boje zbav. Zi sviatom usih!ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ - ЗАЛИШАТИ ТУТ ВИКЛЮЧНО КОМЕНТАРІ З ПРИВОДУ СТАТТІ. ДЛЯ ДИСКУСІЇ ПРАЦЮЄ ФОРУМ.ПЕРЕПИСКА МІЖ АВТОРАМИ КОМЕНТАРІВ БУДЕ ВИДАЛЯТИСЯмодератор
IP: 194.44.105.---
22.11.05 13:40
___Ягуарій
Комуністе. У Вас одні фантазії. Я і мої предки народилися і прожили все життя в СРСР, про голодомор я знав задовго до гласності, від очевидців. Щодо наркоманії, корупції, СНІД, то це дійсно є всюди. Але якби перемогли Петлюра чи Скоропадський, геноциду селянства, інтелігенції в нас не було б. Якби переміг Бандера, не було б Чорнобиля. Це все гріхи Вашої партії. Не відмиєтесь. І до влади не повернетесь. Це вам не світить. А лялякать можна, завдяки Свободі. Вітаю зі святом.
IP: 194.44.105.---
22.11.05 13:19
___Ягуарій
Україночко! Щиро кажу, був би щасливий, якби НСНУ набрала 60% на виборах, але цього не буде. На жаль. І БЮТ не набере. Тому, на відміну від Вас, я не обпльовую нікого з помаранчевих лідерів. Бо інших у нас поки що нема. І кожен голос може бути вирішальним. І є ризик, що почитаючи чи почуючи мої плювки, нетривкий прихильник однієї з проукраїнських партій просто не піде на вибори. Якщо Ви десь за кордоном, то, можливо, не зовсім розумієте драматизм ситуації.
IP: 221.201.111.---
22.11.05 06:03
___ukrainochka
Day Bog nashomu prezydentu zdorov'yia ta syly aby vytiagty Ukrainu z bagnuky! A nam vsim mudrosti!
IP: 221.201.111.---
22.11.05 05:58
___ukrainochka
Yaguariyiu: UKrainochky golossuyiut za Yiushchenko, a ne za Yianukovytshcha ni Tymoshenko. Ukrainochky ne golossuyiut za tyh, hto yde po trupam aby ugamuvaty vlassni ambitsiyi, ne dbayiutchy pro interessy derjavy.
IP: 85.202.176.---
21.11.05 23:42
___Onlooker
Щось ця МОРДА дуже послідовна. То Ющенка систематично і невтомно обгаджувала, тепер за Юлю взялася. Тепер для повного щастя ще треба оду Яйценосному прокукурікати.
Цікаво, а чи написало воно хоч одну викривальну статтю про «свічні заводики» Пінчука, коли Кучмарик ще на троні сидів? IP: 62.149.0.---
21.11.05 21:59
___viski10
Хто така ЮВТ і з чим її треба вживати люди, що приймають рішення та керують, вже розібрались. Та й більшій частині громадян вже також зрозумілі амбіції сімейки Тимошенків. Подібні сімейні підряди вже давно набили оскому суспільству. А ті вірні 15-18 процентів також з часом розберуться в принадах газової принцеси.
IP: 62.149.0.---
21.11.05 21:47
___viski10
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 217.144.64.---
21.11.05 19:22
___Vlad_iz_Kharkova
Катюша, ЮВТ управляет толпой, если ей толпу соберут, НЛП недостаточно чтобы стать Премьером/Президентом, НЛП помагает решить конкретную задачу на сей момент, но не стратегическую. Так что я оптимист - не станет она никем, кроме лидера средней фракции не несколько лет. И тихо сойдет со сцены по мере налаживания жизни в стране.
IP: 212.1.94.---
21.11.05 19:19
___kommunist
Ягуарій пише: “при націоналістичній диктатурі не було б такого безладу, а вороги нації сиділи б по тюрмах”.
Друже, а чому Ви впевнені, що “при націоналістичній диктатурі” особисто Ви були би на свободі? У Вас є якісь особливі заслуги перед націоналістами? Чи Ви переконані у своїй чистопородності? IP: 212.1.94.---
21.11.05 19:18
___kommunist
Ягуарію:
Складається враження, що ТІЛЬКИ при комуністах і були туберкульоз, самогубства і злочинність, а ось в улюблених Вами “демократичних країнах” Заходу такого ніколи не було і бути в принципі не може. :) Взагалі, друже, на якій планеті Ви живете? Ви, що, ніколи не чули саме про ЕПІДЕМІЮ туберкульозу, ВІЛ-СНІДУ, наркоманії, які розгортається саме ЗАРАЗ і саме ТУТ, а не в СРСР, про який Ви, здається, не маєте найелементарнішого уявлення. ЧАЕС – гріх Горбі-Іуди. IP: 85.202.170.---
21.11.05 18:53
___Катюша
Тимошенко добьется всего, чего она хочет. Если она захочет, то станет премьером, спикером и президентом. Она прекрасно управляет толпой, это показал майдан. Не было бы Тимошенко, не было бы апельсиновой революции, это однозначно. Но народу Украины нужно видимо и через это пройти, иначе многие будут сожалеть об утраченных возможностях.
IP: 194.44.105.---
21.11.05 18:29
___Ягуарій
Ой, заспокойтесь, любі друзі! Не буде Юля диктатором, не світить їй. Будуть ваші любимі Янукович і Литвин. КУЧМА FOREVER!
IP: 194.44.105.---
21.11.05 18:23
___Ягуарій
Комуністу. Ага, при КПРС не було туберкульозу, самогубств і взагалі люди жили вічно! Забуваємо ще про таку КОМУНОРУКОТВОРНУ епідемію, як катастрофа на ЧАЕС.
Я уряди пост-КПССівців ваших не захищаю, хоча різниця є: цим просто начхать на народ, а Йоськіни кати його свідомо винищували. Канєшно, при націоналістичній диктатурі не було б такого безладу, а вороги нації сиділи б по тюрмах. І народ був би задоволений: 80% голосів мали б стабільно. IP: 217.66.98.---
21.11.05 17:38
___ebayer
вау, последняя фраза статьи стоит всего!
храни наз Боже от Юлечки... IP: 195.43.41.---
21.11.05 17:28
___Joana
ЮЛЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Можно и в таком варианте. Но Юля - это не тот ранг, чтобы за нее борьбу вести. Все, что она когда-либо делала это для ее личных интересов. И в тюрьме она сидела отнюдь не за простые интересы в пользу Родины! Разбогатевшая дама, кот. нужно еще больше: власть - ради власти, а это путь к ДИКТАТУРЕ. И еще правильно кто-то сегодня написал, что ей враги повсюду мерещаться. А все диктаторы - психически не нормальны. IP: 85.20.110.---
21.11.05 17:05
___Аль
Господа! Не вижу большой проблемы в том, что политик такого ранга, прошедший ... и повидавший ... , пользуется пиар-приемами в интересах завоевания авторитета и дальнейшого роста своего рейтинга, используя для этого даже своих родственников и друзей. Проблема не в этом. Главное на данный момент в нашей жизни заключается в том, чтобы наконец-то именно богатые "дядьки", как во всех нормальных странах начали управлять процессами, а не те, кто пришел во власть или стал политиком. Спасибо.
IP: 212.42.76.---
21.11.05 16:57
___DON_VOVAN
ЮЛЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 213.227.241.---
21.11.05 16:27
___Вилен
Ну чем вас взяла Тимошенко?То ли вы ослепли и вот уже год едите из других дешевых магазинов, то ли уши ваши верят в ложь по поределению. Почему восток Украины голосовал против Ющенка, да в основном именно потому, что в его команде были такие исторические олигархи как Тимошенко и прочие. Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты. Это слова не мои а латынь. Этот же принцип остался верен и по сей день. ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ! ТИМОШЕНКО - ПЕРВЫЙ ВОР В УКРАИНЕ!!!! УВЕЛА МИЛЛИАРДЫ ИЗ СТРАНЫ.
IP: 70.29.30.---
21.11.05 15:57
___Мирослава
Важко сказати, що зі статті є риторикою, а що - правдою. Однак пораджу цинікам і скептикам, що недолюблюють Юлію Тимошенко, уявити себе, хоча б короткотривало, в кучмівській тюрмі, пережити те пекло, через яке вона перейшла. Не знаю, скільки "нахапала" Юлія чи напрацювала через недосконалість українських законів, а скільки через своє підприємництво. Чомусь жодної люті до себе не викликають Пінчуки, Ахметови, Суркіси і вся бандитсько-олігархічна зграя. Єдина Юля! Промив людям добре мізки Кучма!
IP: 80.73.7.---
21.11.05 15:47
___str
Ніколи не думав, що газета Гії може розміщувати такі матеріали!
Панове! Хто дав вам моральне право ставити під сумнів рішення Верховного суду? Хто ви є? А Верховний суд Україна знає. Перечитайте свої коментарі! Адже там немає аргументів, лише сліпа ненависть. Лише "Розіпни!". Це вже було... IP: 62.80.161.---
21.11.05 15:44
___Nicita
Отчет о пресс-конференции людей, дерзнувших хоть что-то осознанно сделать в этом болоте бездарей и завистников, превратился в очередной донос очередному потребеньку. Так держать !!!
IP: 194.44.196.---
21.11.05 15:42
___Терещук
Шановна Юля Володиимрівна! По-людські співчуаю Вам і Вашій родині , що пройшовши через жорнова принижень та знущань змугли залишитись людьми з людським обличчям. Дуже прикро за дописувачів , які зухвало висвітлюють свою думку і відчувається на скільки Вони недалекі і життя їх ще не терло... Да і слава богу...
Юля чекаємо Вас на наступному олімпі слави... Щасти IP: 203.152.161.---
21.11.05 15:37
___AlexanderM
Голова в Юлі на місці, і в тій там не тирса; гарна, вправна, енергійна, але чогось таки не вистачає їй?
“Якби я мовами людськими і ангельськими мовив, а не мав би любові, то був би як мідь дзвінка та як цимбал гучний; і хоч би мав я дар пророцтва і знав всілякі таємниці та всі науки так, щоб навіть гори пересувати, але не мав би людяності, то все одно я – ніщо; і хоч би віддав я всю власність свою на пожертвування, а тіло своє – на спалення, а не мав би любові – однаково ніщо мені не поможе”. IP: 85.202.181.---
21.11.05 15:27
___SergiyD
Дякую, Сергію.
Сміявсья, трохи не луснув. Так тримати. IP: 213.186.216.---
21.11.05 15:14
___Oles
Що мене дивує у всіх виправданнях Тимошенко і т.п. Дуже багато красивих слів, "незаперечних" фактів. І нічого не зрозуміло. Немає цілісної картинки. Якась каша.
До речі, PR за визначенням - це інструмент донесення до людей правдивої інформації про себе, своєї ідеї. Якщо ж починаєш крутити - з часом цей інструмент працює проти тебе. Це ми й бачимо у випадку з Юлею. І це тішить. IP: 62.80.175.---
21.11.05 15:12
___Серго
страны уже нет, а деляги еще остались.
IP: 213.227.241.---
21.11.05 14:57
___Вилен
Весь этот суд - чистый опереточный фарс.Такой же суд с формулировкой "выпустить такого уважаемого человека" освобождал эту преступницу из заключения, такой же суд простил ей 5 МИЛЛИАРДОВ гривен в феврале, и теперь он списывает ее виновность? Да не смешно это, а грустно! Она развалила экономику страны и не предстала перед судом за злодеяния этого года.Нельзя смотреть на красивую мордашку и умиляться, а надо смотреть, что реально вытворила эта .... не поворачивается язык. Позор суду Украины!
IP: 72.137.8.---
21.11.05 14:50
___ВЛАДИС
ВСЕМ ПРИВЕТ
ТОЛЬКО ЮЛЯ НАШ ПРЕЗИДЕНТ А ВИКТОР АНДРЕЕВИЧ ПУСТЬ СИДИТ В КОЛХОЗЕ И ЩИТАЕТ БЫКОВ....СО СВОЕЙ БЫЧАРНЕЙ. IP: 80.3.160.---
21.11.05 14:30
___ukelena8888
Уважаемая и высокообразованая Jats!
Не забывайте, здесь оставляют коментарии люди, которые будут голосовать, которые стояли или не стояли на Майданах, которые ИМЕЮТ ПОЛНЫЕ ПРАВА ОСТАВЛЯТЬ КОМЕНТАРИИ(не Кучмины времена слава Богу!) И отдельное вам спасибо за вашу высокобразованность и проффесионализм, чувствуется вы заядлый бюрократ, который долгие годы строили и развивали нашу страну(вмесме с ВВП). Ну и наконец построили!Только не надо:детей надо было учить, админ. прессинг.Сейчас как,нет? IP: 193.136.232.---
21.11.05 14:29
___Русин
За всіх її неадекватних ситуації якостей Тимошенко в цілому є й буде "позитивним" персонажем і її внесок в розбудову української політики й держави важко переоцінити.Щодо байок про "награбовані мільйони" - 1) схоже, що їх "власниця" не надто розкошує, ані особливо можна дорікнути кому-небудь з членів її сім'ї. Всі бачать, де проводить увесь свій час колишня прем'єрка(для модного одягу не надто багато часу як для вродливої жінки) 2)є в Україні значне число фантастично багатих людей,які(див. далі)
IP: 217.12.205.---
21.11.05 14:22
___ДеЗ
А мне казалось, что рост ВВП хорошо, а снижение инвестиций плохо знает даже школьник. Ну а рост цен на сахар, мясо и другие продукты факт, и разве это повод для смеха? А увеличение стоимости картофеля за 3 месяца в 2 раза, это гениальный правительственный шаг? И не важно Тимошенко или Ехануров премьер, когда президент может в своих речах радоватьтолько свободой слова, и не замечает других глобальных проблем.
IP: 80.3.160.---
21.11.05 14:18
___ukelena8888
У Юли действительно есть серьезные недостатки. Их все же нужно реально понимать.
Меня раньше очень очаровывали ее речи, мне не хотелось ее увольнения с прем. поста, но после ее ухода, я увидела, что страна не умирает, прогресс идет,и все намного лучше. Я твердо уверенна в одной вещи - для получения власти она не остановится НИ ПЕРЕД ЧЕМ. Плюс она неуравновешанна морально... везде враги, все виноваты;она не хороший экономист. Лазаренко еще не спел свою песню "Про Юлю".Ядумаю это будет интересно IP: 195.177.238.---
21.11.05 14:10
___Jats
Шановні грамотєї,не чипайти ви ВВП і інвестиції, ви ж нічого не розумієте в цьому, а ваші коментарі читають люди які в цьому розуміються,чи вам подобається щоб над вами сміялись?У тому році на скору руку побудували два атомні енергоблоки і ВВП виріс на 8%,і тепер ці блоки зупиняються на ремонт майже кожен день,а ті які були,на половині потужності працюють,бо лінії електропередач немає, щоб передавати цю електроенергію.То може б краще ЛЕПи побудувати треба було б,так ні блоки краще на людей вплин
IP: 213.130.17.---
21.11.05 14:07
___PVol
Там в бюлетені є така класна партія! Найкраща! Називається "Проти всіх"!
IP: 217.144.64.---
21.11.05 14:01
___Vlad_iz_Kharkova
Она в юридическом смысле ничего не украла, ни один честный суд этого не докажет. Но из всех человеческих качеств, нужных руководителю у нее есть только одно - стервозный характер. Этого недостаточно. чтобы быть Премьером. Максимум - этого хватит на контроль финансовых потоков.
IP: 80.3.160.---
21.11.05 14:00
___ukelena8888
Я фбсолютно согласна с Левко, хочу так же отметить, что Юля все же не достаточно проффесиональна в экономике.
Kijanochka написала что нет ничего плохого в популизме. Да нет (побольшому счёту) если за этим популизмом, стоят конкретные действия по улучшению эконом. ситуации в стране к тем людям на кого расчитан этот самый популизм. Ну и представьте, будет Юля премьером, так она же переругается и поскандалит со всем миром. И все же будут виноваты вокруг, и ее снова кто-то остановит на взлете. IP: 85.202.146.---
21.11.05 13:47
___ASANA
""Решение Верховного Суда, касающееся закрытия всех уголовных дел относительно руководства «ЕЭСУ» не обошлось без определенных консультаций Председателя Верховного Суда Василия Маляренко со Святославом Пискуном, когда тот еще занимал пост Генерального прокурора, предположил Министр юстиции Украины Сергей Головатый в вечернем эфире телеканала НТН.""
Интересно, так мы увидим Пискуна в списке БЮТ? :-) IP: 195.43.41.---
21.11.05 13:24
___Joana
Полностью согласна с Де3 и SIA.
Я сегодня пишу первый раз, и только потому, что Юля - это действительно театр, "Жванецкий отдыхает" и просто огромная порция абсурда! Не возможно не высказаться по этому поводу. Но, к огромному сожалению, очень-очень многие в нашей стране этого не понимают и очарованы ее речами. Юля - это очень цининичный и методичный человек. Красиво говорить - это не значит красиво делать. А слова и действия ее очень противоречивы. IP: 83.170.241.---
21.11.05 13:10
___SIA
Юля ! Ты просто - сказка.
"От ще є така миска, така ложечка... " Дедушку то зачем приволокла, у него ж 1-ая группа! "А вирощуємо ми маленьких перепьолочек!". Жванецкий отдыхает. |
![]() ![]()
Віктор Янукович: мільйонер із "трущоб"
Президентская гонка: стартовые позиции ![]() |
![]() |